Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez most jóslófájás vagy már a...

Ez most jóslófájás vagy már a szülés kezdete?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok, ma reggelig teljesen tünetmentes voltam. Ma viszont hasmenésem lett, a babát nagyon lent érzem, nyom mindent és mensiszerűen fáj a hasam (már vagy 2 órája). Lépni is alig bírok, annyira nehézkes minden...
2011. aug. 19. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Hát remélem össze van pakolva a cuccod. A hasmenés nagyon arra hajaz, hogy hamarosan baba lesz.


Gyors szülést kívánok!

2011. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem idő van! Milyen gyakran jönnek a fájások?
2011. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A cuccom össze van pakolva, csak pont a férjem nincs még otthon. :)

Nincsenek fájások, vagyis ez a mensiszerű fájás non-stop megvan, megállás nélkül. Néha a derekamat is érzem, de kb. ennyi. Gondolom ha ez a szülés kezdete, akkor azért még arrébb van, hogy 10 vagy 5 perces fájásaim legyenek...

2011. aug. 19. 11:01
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szünet nélküli? Akkor szerintem indulj,mert lehet ki vagy már tágulva rendesen,csak épp a burok nem akar megrepedni! (nálam így volt!)


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-D

2011. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerda este voltam a dokimnál, akkor még teljesen zárt volt a méhszáj, azóta pedig nem volt semmi tünetem, csak most. Nem kellene megvárnom a 10 perces fájásokat???
2011. aug. 19. 11:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg nem szülés. mikor már összefüggő a fájdalom akkor már annyira fáj, nem tudnál gépezni :D előtte meg feltűnt volna, hogy mindig 10-8-5-3...stb percenként jöttek volna a fájások ;)

még jóslónak se mondanám mert azok is keményedések csak nem rendszeresek. készül a tested, teljesen normális, nyilván már kezd nyílni a méhszájad.

gyors és könnyű szülést :)

2011. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha "már vagy 2 órája non-stop" . - nem erőltetem,hogy hallgass rám, de szeretném felhívni a figyelmed,hogy nem minden szülés megy a "nagykönyv" szerint. Ha megnéznek,azzal nem vesztesz semmit. Te tudod,Tiéd a döntés!


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!!

2011. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 86 %-os írt,is csak egy példa! Nem mindenkinél van így! Az első nekem nagyon enyhe fájásokkal jött,az első fájás után 10 perccel jött a másik majd rögön 5 perc,majd 3-2. Összesen 1:57 perc volt a szülés - vajúdás,kitolás. És nagyon jól viseltem!

A másodiknál voltak fél óráig percenként fájások,azoknál sem görnyedtem!


Szerintem hívd fel a dokid,vagy a védőnőd,hogy mit csinálj!

2011. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se szülés még, nekem is így volt a terhességem végén, hogy a hasam aljánál éreztem állandó, tompa, mensiszerű fájdogálást. Volt, hogy egész éjjel, de nem lett belőle szülés. Szerintem csak alakulnak bent a dolgok, készül a tested a szülésre. Persze azért figyeld magad és ha rendszeres időközönként jönnek a fájások, akkor indulj a kórházba. Könnyű szülést kívánok neked!

2 éves kisfiú és 3 hetes kislány anyukája

2011. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Még várok, mert nem olyan erős ez a mensiszerű fájás. Lehet, hogy tényleg csak készülődik a testem (és a baba). ;)
2011. aug. 19. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!