Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek voltatok a szülés...

Milyenek voltatok a szülés környékén?

Figyelt kérdés

Csak arra lennék kíváncsi, hogy megváltozott e a hangulatotok, vagy bármi a szülés közeledtével, illetve, a magzatmozgásban tapasztaltatok e változást?

Első babás, 39 hetes kismama vagyok


2013. jan. 26. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A képeken láttam utólag,hogy szülés előtt mennyire megnyúlt az arcom.Azóta másokon is észreveszem ezt a változást.Valószínűleg ez is természetes velejárója az eseménynek:)
2013. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó időszakkal ellentétesen hirtelen meglepő fittnek éreztem magam, nosza neki is álltam lakást takarítani "ki tudja mikor lesz megcsinálva legközelebb-alapon", egész nap takarítottam, éjjel kezdődtek a fájások, reggel megvolt a baba.

Magzatmozgásban nem tapasztaltam különösebben semmit, akkoriban sokat lapított, kitapasztaltam már, hogy frontoknál nagyon csendeske, akkor meg kettősfront volt + telihold, meg se moccant egész nap szinte.

Második gyereknél mikor hirtelen elmúlt az elnehezült érzésem és egész nap tökjól voltam szoktlanul erőm teljében, rögtön gyanút fogtam, hajnalban jöttek is fájások, nagyon hamar meglett a fiam (hidegfront és telihold volt, szintén lapított leginkább míg meg nem indultak a fájások)

2013. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi jele nem volt.Talán jobban éreztem magam.:)
2013. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem tegnap nagyon nehéz napom volt, de ma, mintha kicseréltek volna. Nem azt mondom, hogy fitt vagyok, de könnyedebb. A hasam lentebb láthatóan leereszkedett és ritkán mozgolódik a kislányom odabent.

A hangulatom elég nyomott, már napok óta, bármikor el tudnék kezdeni sírni.

Persze lehet, hogy csak szeretném, hogy mindez a szülés közeledtét jelentse, de azért kérdeztelek Titeket, hátha más is tapasztalt ilyet és akkor végre reménykedhetek, hogy végre találkozhatok a lányommal! :)

2013. jan. 26. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon eltorzultnak tűnt az arcom az utolsó hetekben. Megvastagodott a szám meg az arcom is meg volt puffadva. A baba már nem mozgott annyit, mint korábban, de ha mozgott az elég erőteljes volt. A hangulatom nem vátozott. Az álmatlanság jellemző volt már a 6. hónaptól, de az utolsó héten éppen csak pár órákat tudtam aludni, azt is többnyire napközben. Hajnal 1kor indult be a szülés nálam, de nem éreztem semmit közvetlen előtte.

2013. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a szülés előtti napon fáradtan huppantam le a székbe egy kiadós séta után,de semmi más nem volt. A másodiknál semmi,a harmadiknál szülés előtt pár nappal csak az étvágyam változott meg. Addig nagyon jó étvágyam volt,majd egy pénteki napon alig ettem,és onnantól vasárnapig,majd hétfőn reggel megszületett a Kicsi. Akkor vissza tért az étvágyam is.
2013. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most olvastam a Kommentedet. Ez a nyomott hangulat engem is kísért már pár napja,de eddig még semmi :-)

A pocakom annyira lent van,pedig már a 4. babó,és még csak 38 hetes vagyok, hogy már rengetegen megjegyezték.... Én már most azt mondom,hogy vasvillával sem lehet a (elvileg) pici fiamat kikergetni onnan :-D



Mielőbbi könnyű szülést Neked!! :-)

2013. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Minden jót Nektek! :)

2013. jan. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!