Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mikor/hányadik héten...

Ti mikor/hányadik héten kezdtetetek el bevásárolni szülésre?

Figyelt kérdés
Úgy értem a kórházi cuccokat(betét stb), és mikor vetettek mindenből újat vetettek? Úgy értem persze a legtöbb dologból igen újat kell, de például mi van ha én az itthoni hálóingeimet viszem be- sajnálnék venni - nem koszosak, nem nyúlottak, csak éppen nem a mai divat szerintiek.
2013. jan. 26. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem divatolni mentem be,mikor szültem.Ez hülyeség,hogy nem divatos.És kit érdekel?Hidd el,hogy baromira nem ezzel leszel te sem és más sem elfoglalva.Én tavaly februárban szültem és az égvilágon mindenfélében voltak az anyukák:kinek mi volt kényelmes.Szóval emiatt kár aggódnod! :)

Én a 33. hét környékén kezdtem beszerezni a dolgokat:betét,tisztálkodós cuccok (én olyan tusfürdőt vittem pl. aminek nincs illata,mert az olvastam,hogy a babák az elején az anyukájukat a saját 'szagáról' ismerik meg).Én alapból lezser holmikban alszom,így én nem vettem kimondottan a szülésre hálóinget; tökéletes volt az otthoni.

2013. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtem összeállítani a kórházi csomagot. Kb. a 35. héten. Mindig tettem bele ezt azt. Divattal nem foglalkoztam.
2013. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hálóinget ne is vegyél, mert szülés után úgyis megy a kukába. Én nem is szülhettem sajátba, meg a gyermekágyas időszak alatt is csak kórházi volt rajtam.

Egyedül csak törölközőket vettem, mert azok már tényleg elég verzettek voltak, azokat nem akartam bevinni. Ja, meg bugyikat. 35-36. hét körül.

2013. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
túl sok mindent nem tervezek venni. betét kell mindenképp és ennyi sztem, ami nincs itthon amúgy is. hálóinget, köntöst nagyitól kunyeráltam, mert nekem nincs, nem hordok ilyeneket. így adott 3 bitangmamás hálóinget,meg egy borzasztókék köntöst. tökéletes lesz, biztos a babával leszek elfoglalva, nem azzal, h. mit szólnak mások. esetleg valami tusit kéne még beszerezni,mert itthon szappant használunk, de igaza lehet az előttem szólónak a szagokkal és a babával kapcsolatban, úgyhogy inkább csak egy hidrophil nonionic ot viszek be.
2013. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves 3. válaszoló! Nem mindenki vérzik annyira,hogy a kukában kössön ki a hálóruhája. Én pl. nem így voltam és a szobatársaim sem.Ezzel csak azt szerettem volna mondani,hogy nem mindenki ugyan úgy reagálja le a szülést.Nem kell általánosítani.Had vigye csak be a saját kis motyóját,aztán majd akkor és ott látja hogy mi,hogy alakul.Inkább legyen vele,mint akkor sopánkodni,hogy "miért is nem hoztam magammal",amikor már a kórházban van.
2013. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
anyutól kértem hálóingeket, köntöst, mert amúgy nem aludtam előtte hálóingben. kb lesz@artam, h divatos, v sem. 30. hét körül összeszedtem a cuccokat, külön az enyémet, a picúrét. a cuccaimat amúgy anyósom mentette meg, áztatta állítólag 2 napig, de kijött a vér mindenből. én biztos nem szenvedtem volna velük, de ő ilyen precíz lélek. aztán órákig sikálta őket. nem a szívem csücske az anyósom, de tény, h kitett magáért akkor :)
2013. jan. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szülés elötti hétvégén (kedden szültem), kivéve egy pizsit amit már mikor kiderült, hoyg terhes vagyok megvettem, mert megláttam és beleszerettem.
2013. jan. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam, én sem veszek újakat:-))
2013. jan. 27. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!