Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babát vinnétek...

4 hónapos babát vinnétek Auchanba bevásárolni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Simán. Mi 2 hetesen már vittük mindenhova, vásárolni, kirándulni.
2012. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy vinnék. A 3 hetes kisfiúnkkal már voltunk tescoba.
2012. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, már nem olyan kicsi.
2012. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,nyugodtan,nincs cukorból =) Több bacit kap be a gyerekorvosnál =) Én csak azért nem szeretem elvinni,mert ha ott elkezd sírni nagyon,és pont sorban állok,vagy fizetek,akkor nehézkes megvigasztalni,de nekem is már 3 hetes korától vinnem kellett,mert senki más nem vásárolt be helyettem,és nem hagyhattam itthon egyedül =) Semmi baja nem volt,ha ébren volt elnézelődött csendben.
2012. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Akkor én leszek a kaukktojás.

Ebben a Karácsony előtti embertömegben még magamat is nehezen viselem el nemhogy mégy eg ilyen kicsire is figyeljek.

Értem én, hogy nincs cukorból, meg máshol is van baci, de az én decemberi fiamat csak nyáron vittem ilyen nagy helyre, és akkor se sűrűn.

Addig pedig heti 1x az volt a kikapcsolódásom, hogy szopi után átadtam a kicsit apának, és elmentem soppingolni 1-2 órára.

Piacra, kisebb boltokba már 2 hetesen vittem én is, de plázába meg hipermarketbe nem.

2012. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Amikor a korhazbol hazajöttem, muszaj volt bevasarolni, mivel semmi sem volt otthon. Heti 2-szer jartunk bevasarolni, mivel abban a faluban nem volt meg bolt sem, a kenyeret, zsemlet melyhütöbe. Igy szüles utan is heti 2-szer vittem magammal a gyermekemet.

Nem tudom elkepzelni, hogy egy ilyen kisgyereket masra hagyjak, mert erzelmileg nagyon kötödik meg az anyahoz, igy nem volt mas megoldas. Ferjem egyedül tehetetlennek erzi magat, nem talal semmit...stb kifogasok, igy muszaj volt, masra nem szamithattunk akkor sem.

Szerintem egy ujszülött immunrendszeret jobban kikezdi az anya hianya, mint egy bacilus, de persze nagy jarvanyokban megis meggondolando...

4 honapos korban viszont, föleg, ha anyatejes, vedett lehet mar az immunrendszere a nagyobb bajoktol. Mindentöl meg nem kell ovni, ugy erösödik az immunrendszere, hogy kisebb mertekben betolakodnak a bacik, es antitestet termel a szervezete.

2012. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
*tehetetlennek erzi magat bevasarlasbaan, nem talal semmit
2012. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, vinném, ha ott kell bevásárolni.

Vittem is, kisebb korában is.

2012. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
jót alhat bevásárlás alatt.
2012. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2012. nov. 21. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!