Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs fogadott orvosom...

Ha nincs fogadott orvosom bármelyik budapesti kórházban szülhetek vagy csak ott, ahova területileg tartozom? Ha nem ott szülök ahova tartozom fizetnem kell az ellátásért? (Nem az állandó lakcímem alatt lakom... ) Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
A válaszokat eltőre is köszöönm!
2008. jún. 3. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Húúú, ez engem is érdekelne! Ugyanebben a helyzetben vagyok. A bejelentett címem szerinti rendelőbe járok és maximálisan elégedett vagyok, viszont a kórházi háttér nem túl szimpi. Egyébként a doki, akihez járok, már -sajnos- nem vállal szülést. Mit tegyek? Aki tudja, írja meg. :-) Köszönjük, előre is...
2008. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy nem kell fizetni sehol sem a szülészeti ellátásért, akárhová is mész.
2008. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!