Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A spontán szülésnél, lehet...

A spontán szülésnél, lehet sikonyálni, meg kiabálni ha fáj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 16:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én azt jól tudom, hogy minden szülés más. A lányomnál én is "nyögdécseltem", viszont a doki szépen leb*szott, hogy ne pocsékoljam az energiám. És abbahagytam. Felidegesített, és nem tetszett a hangnem, de később rájöttem, hogy nem hobbiból kaptam a cseszegetést. Egyébként a kérdezőnek válaszolva röviden tömören: Lehet, ha a doki nem szól rád, de akkor sem érdemes, kell az az energia majd a kinyomáshoz.
2013. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Hát, ha már onnantól sikonyálsz, ha fáj, az marha élvezetes lesz mindenkinek. Esetleg akkor, ha már qrvára fáj. De valószínű szólni fognak, hogy ne ordíts, inkább nyomj. Jogos, mivel ha ordítasz, kifelé megy a levegő, nem lefelé, úgy meg nehéz nyomni.
2013. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Hát én pont a kitolásnál nem bírtam csendben maradni, addig csendben voltam, és tényleg nem tudtam ezt a dolgot kontrollálni. Csak azért írom le, mert van ilyen is ám.
2013. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

és ettől függetlenül 10 perc volt az egész kitolás.


Előző voltam

2013. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Úgy veszekedtek mintha vérre menne! Kérdezőnek: De kb mindenki jól írta! Nem szeretik ha hangos vagy de neked akarnak segíteni! Én nem sikítottam de a levegő így sem akart bent maradni, de ettől függetlenül 3 nyomásra megvolt a baba! 2ra kint lett volna de fájt a metszés én elrántottan!!!
2013. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én rendesen kiabáltam,síkitottam és nekem segített elég sokkat. Biztos nem jó de én nem tudtam visza folytani anyira fájt. Az orvos mindig rám szólt de lényeg a lényeg 3 óra volt az egész 10-20 perc kitolással :)
2013. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznő azt mondta, hogy a vajúdás alatt nyugodtan eresszem ki a hangomat,őt nem zavarja. Kitolási szakasznál nem kiabáltam , csak a babára koncentráltam.
2013. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4-es válaszoló, remélem a 140 kilós férjed valóban pofon fogja csapni az orvost és miután ez megtörtént le is vezeti neked a szülést. Na akkor fogsz csak kiabálni!

Miért kell egyből ilyen indulatosan és bunkón reagálni? Szegény babáddal ne ilyen legyél majd! Az orvos, a szülésznő és a dúla is azért vannak ott hogy NEKED és a BABÁDNAK segítsenek!! Ha mondd valamit szülés közben, megkér hogy valamit csinálj vagy épp ellenkezőleg valamit ne csinálj, akkor azt azért teszi mert már van tapasztalata és NEKTEK akar jót.

Borzasztó primitíven tudnak hozzáállni egyesek a dolgokhoz, tényleg megdöbbentő..

2013. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell izgulnod, csak úgy mondtam. Amúgy is az ilyen f.szfej hentesek miatt fogok magánklinikára menni. Azért a 400-800 ezer forintért minimum elvárom, hogy úgy is bánjanak velem, ahogy kell.
2013. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
29%
A 800 ezres klinikán is szólni fognak ha hangos vagy..
2013. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!