Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hete szültem. Nincs tejem...

4 hete szültem. Nincs tejem sajnos! 2 hétig véreztem csak! De most úgy tünik hogy megfog jönni! Létezik hogy ilyen hamar menstruáljak? A hasam is úgy fájdogál! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


létezik, a hormonok nagyon felborulnak, én úgy 4 hétig véreztem, a 6 hetes kontroll után kezdtem a Cerazett-et, mert egy nagyon minimális tejem volt, és azt azért fejtem. Amikor elkezdtem szedni a tabit, 2 hétig véreztem, utána semmi. A babóm 4 hónapos, tejem 1 hónapja semmi, az utolsó tabit tegnap vettem be, most várom hogy megjöjjön. A dr mondta, hogy ne aggódjak, egy darabig még össze-vissza lesz...

2009. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 3 hétig véreztem, a héten kellett volna mennem a 6 hetes kontrollra, de megjött. Van ilyen...
2009. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Na akkor lehet nálam is ez lesz!!
2009. szept. 2. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is megjöt az 5-ik héten,azt mondta a doki ez normális
2009. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 7.hétre jött meg, és anyatejes a babám, szoptatok.

Szóval simán megjöhet neked is.

2009. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!