Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az lehetséges, ha a férjem...

Az lehetséges, ha a férjem barátjánál szűljek? (Akit évek óta ismerek, és jó szülész)

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én nem szülnék.
2013. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én az unokatestvéremnél szültem :) Szóval, lehetséges! Könnyű szülést kívánok!
2013. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért ne? Én is a férjem barátjánál szültem. Végül császár lett. :-)
2013. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is van az az ismerősök között nőgyógyász,párom ismeri ezer éve(igaz ő nőgyógyásznő),régebben sokat taliztunk,buliztunk...És nála is szültem.

Szerintem miért ne?!Ha jó orvos,ismered,maximálisan megbízol benne,lesz egy kis protekciód is a gyerekágyon:)

2013. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm a beöntés ellenére odacsinált a szülőágyra... én nem kockáztatnám meg, hogy évekig ez jut eszembe ha a barátokkal találkozunk. Én nem tenném, valahogy túl intim, hogy egy barát lásson szülés közben. Még akkor is ha orvos ...
2013. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a bizalom mindennél fontosabb egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben. Ha bízol benne, válaszd őt! Lehetséges! ORvosként meg nem lepődik meg azon, mi folyik a szülőszobán. Ez nem megalázó annak, aki eü-ben dolgozik. Én is tudom, tapasztalatom nap, mint nap. Mások már attól zavarba jönnek, hogy ha látom, hogy folyik az orruk, vagy erőset köhögnek, amiben "tartalom" van, nekem meg szemem sem rezdül, csak az ő feszültségüket érzem meg. Aki napi szinten lát ennél sokkal rosszabb dolgokat, nem rezdül meg egy kis kakitól vagy pisitől a szülőágyon! Ha barát, pláne!
2013. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem tarom jónak a rokonnál, barátnál való szülést. Méghozzá azért nem, mert ha bármilyen komplikáció lép fel, akkor egy ismerős nem tud sokszor olyan tiszta fejjel gondolkodni, mint egy idegen! Orvos családban élek, tudom, miről beszélek, higgyétek el!

Arról nem beszélve, hogy nekem nagyon kellemetlen lenn a férjem barátja előtt, akikkel együtt bulizunk ilyen kiszolgáltatott helyzetben lenni. A legjobb megoldás az lenne, ha ez a barát ajánlana valakit.

Ott ahol én dolgoztam kórházban, soha nem vállaltak szülésre ismerősöket. (műtétre sem)

2013. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én a szomszédnál szültem :D Nem érzem kellemetlennek ha találkozunk.

Mindig éreztem hogy velem kicsit jobban kivételezik mint a többi betegével,de jól esett :)

2013. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is a férjem barátjánál szültem :-)

Most készülök a másodikra, alig várom, mert az első is nagyon jó "buli" volt :-)

Nem is értem, miért ne???

2013. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pontosan azért gondolod így, mert "buli volt" komplikáció nélkül.
2013. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!