Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Nagy László szülészt...

Dr. Nagy László szülészt ismeritek, a Bajcsyból?

Figyelt kérdés

A következő babámnál lehet, hozzá járnék, ajánlotta egy ismerősöm. Szeretném tudni, kinek mi a véleménye Róla? Kedves, közvetlen, alapos, milyen a szülésnél?

Vagy alapvetően a Bajcsyból kit ismertek és kit ajánlotok?



2013. jan. 23. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Bajcsyba szültem szeptemberben, mert az orvosom oda tartozik: dr. Toldi László. csak ajánlani tudom, problémamentes terhességem volt, viszont a 36. hét végén komplikáció adódott (extra ritka szindrómám lett: HELLP), 37.hét első napján azonnali császárra került sor, az orvosom tapasztalatának és hozzáértésének köszönhetem, hogy ma itt lehetek a kisfiammal!!!
2013. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem ő az orvosom, az első babámat is nála szültem, és a másodikat is úgy néz ki nála fogom. Nagyon kedves, jófej, fiatalos, és megbízható. Az első nekem császáros volt, és profin ellátott Én nagyon meg voltam vele elégedve, csak ajánlani tudom:))
2013. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Toldi volt az orvosom, Őt én is bátran ajánlom, de volt szerencsém Nagy doktorhoz is, nekem is nagyon szimpi volt, és hozzáértő, illetve egy ismerősöm is nála szült, és nagyon elégedett volt vele. nem egy pánikba eső fajta..:-))
2013. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a pöttyös utcánál van magánrendelése. Tudja valaki, hogy pontosan hol és mennyi a vizsgálat díja? Rákszűrés és terhes gondozás? :)
2013. jan. 27. 17:14
 5/6 anonim válasza:
A rendelés a Pillangó utcánál van, pontosabban a Pillangó Parkban. Az első vizsgálat(rákszűrés+UH) 12ezer, az összes többi utána (terhesgondozás) 10ezer, szülés 80ezer. Megéri, bármikor fel lehet hívni telon is ha vmi gondod van, és szívesen segít.
2013. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vividgirl válasza:
Nagy László? 16 óra vajúdás után se jutott eszébe, hogy valami oka lehet, hogy nem halad a baba egy kicsit sem, esetleg oka van, hogy elakadt... sürgősségi császár lett a vége, enyhe oxigénhiányosan született a baby.
2022. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!