Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után eldobhato bugyi,...

Szülés után eldobhato bugyi, ki használt ilyet?

Figyelt kérdés
Két fajta van amit találtam,az egyik 3db-os halvány szinesek,ez az a hagyományos bugyi fazon,de nem tudom ez mennyire tartaná a betétet a helyén,mert a képen is olyan buggyos felvéve,igaz a combrésznél gumírozott,a másik fajta meg olyan hálos volt,meg a fazonja is olyan mint egy rövidnadrágnak,a képen elég feszesen áll a csajon,de ezt nem is tudom,hogy egyszer használatos-e,ki milyet használt milyen betéttel,mik a tapasztalatok,vegyek vagy ne,hasznos vagy nem???!!! 36+4hkm
2013. jan. 31. 14:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nekem volt, nem volt kényelmes, így aztán egyet használtam el. Utána sokkal jobban bejöttek az első 2 héten a kínaiban vett, 300 Ft-os "óriásbugyik". Pamut, nem sajnálja az ember és kényelmes. De a szobatársam használta, ő szereti, ezek alapján embere válogatja.

Az a lényeg, hogy valami olyat vigyél be, amit nem sajnálsz, ha véres, koszos lesz, plusz lehet nagy hőfokon mosni. Nem árt, ha nagy, hogy kényelmes legyen óriásbetéttel is.

2013. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Brigi8383 válasza:
Szerintem hasznos dolog aznap és másnap használtam szülés után ami inkább egy rövid nadrágra hasonlít. Jobb azt mint a jó bugyidat kidobni...
2013. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. Mivel mindig összevéreztem a bugyit, hiába van benn extra hosszú extra vastag betét, így csak kidobtam a kukába betéttel együtt és kész. Nem kell hazaküldeni kimosatni mással... Pénzben is jobban megéri, mert ha nem akarod folyton mással mosatni otthon, akkor venned kell kb 10 darabot.
2013. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ja és én a bugyi alakút vettem, kicsit buggyos volt, de gumis, így semmi gond nem volt vele.
2013. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, ott ez a hálós, egyszer használatos bugyi volt az egyetlen, amit megengedtek, hogy szülés után hordjunk, így azt vettem meg. Nagyon jól tartotta a betétet és nem volt kényelmetlen.
2013. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél TENA hálós bugyit a gyógyszertárba, 2db van 1 csomagban és vagy 300ft a sima (halvány színesek) nekem nem vált be hamar kibővül és semmit nem tart.

Könnyű szülést neked! :)

2013. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én is a kínaiban vettem az olcsó mamabugyit, amit nem sajnáltam. Én a tetejébe ráhúztam egy hasszorítós (alakformáló) bugyit is, így a kettő teljesen jól tartotta az óriás betétet, és komfortosabb érzést nyújtott, hogy a felső bugyi "összetart".
2013. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
rövidnadrágos bugyim volt, nagyon kényelmes, nem nyomta a császáros sebemet.
2013. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én még nem szültem, de én 5 db-os hálós egyszer használatos bugyicsomagot vettem. Remélem ennyi elég lesz a kórházi napokra. Normál bugyifazonja van. Szerintem ez sokkal jobb, mint a jó bugyikat tönkretenni. Én azokat dobnám ki, nem mosogatnám. Lehet, hogy pazarlás, de a fenének van kedve a véres bugyit áztatgatni.
2013. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem hasznos.Ott nem mos az ember,mással kimosatni meg szerintem elég kínos.Nekem a bugyiformájú volt.Kényelmes,és praktikus.
2013. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!