Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után lehet tampont...

Szülés után lehet tampont használni? Van aki azt használt? Ha nem lehet, miért?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad támpont használni, hisz ott egy friss seb van varratokkal, nem

Szabad oda dugni semmit, mert újra kinyílhat a seb, wlfertőződhet a pangó vértől, na meg hogy távozik akkor a varrat.

2012. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe sem jutott volna tampont használni, még zuhanyzásnál is félve, óvatosan mosdottam, alig mertem odanyúlni...nem hogy beledugjak valamit :)

Egy gátmetszés jó sokáig érzékeny azért...

De a vérzés mennyisége miatt sem jutott volna eszembe jódarabig sajna.

De eü szempontból sem szerencsés, ki kell ürülnie

2012. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Arról el is felejtkeztem, hogy nekem még a méhszájamat és a hüvelyemben is varrogattak...úgy meg aztán fel sem lehetne tenni tőlük. És ez sajnos elég gyakori, főleg először szülőknél, azt mondta a dokim

2012. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
meg hat a huvely ugy kitagult a tampon elveszne benne.Viccet fereteve a gyerekagyi folyas ki kell urulnie egy tampon erre nem alkalmas meg ott vannak a serult reszek meg fertozes veszely is.
2012. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tampont? Még odanyúlni se mertem úgy fájt a gátmetszés után a seb. Örültem, hogy túléltem a doki vizsgálatát hazamenetel előtt, bár rosszabbra számítottam. Amúgy fertőzésveszély miatt főleg.
2012. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
1 évig nem lehet.
2012. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

??? Gondolom még nem szültél :D

sem higiéniés sem kényelmi okokból kizárt ráadásul sok szutymóról van szó ...

2012. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem is nagyon fogod te kívánni a tampont főleg ha természetesen szülsz :) amugy 7 hós volt a pici amikor megjött és onnan kezdve a 3 vagy 4ik mensinél használtam tampont amikor gát már nem volt érzékeny :)
2012. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. nov. 28. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!