Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az egri kórházban milyen...

Az egri kórházban milyen fájdalomcsillapításra van lehetőség? Epidurál?

Figyelt kérdés

sziasztok! a kisfiam születésekor én semmilyen fájdalomcsillapítót sem kaptam, ellenben 3 adag oxit igen - persze az volt indokolt.

de érdekelne, hogy normál esetben milyen lehetőségek vannak? vannak egyátalán Egerben ilyenek?

most a lányomat várom :)

Köszi ha válaszoltok!


2009. szept. 3. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt az orvosodal kell megbeszélned.Ha nincsen saját dokid,akkor a kórházban tudsz érdeklödni.
2009. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Tavaly októberben szültem Egerben. Akkor azt mondták, hogy nincs lehetőség epidurálra, mert nincs annyi anesztes orvos. A dokim valami fájdalomcsillapító szurit írt fel, amit nekem kellett kiváltanom a kórházi gyógyszertárban és vittem magammal. A kislányom azonban olyan gyors volt (talán a 36. héttől szedett homeopátiás bogyók hatására) hogy nem volt idő beadni, így nem tudok nyilatkozni hogy hatásos vagy sem. Szerintem kérdezd meg a dokidat. Gyors és fájdalommentes szülést kívánok!
2009. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! igazából a kisfiamnál fel sem merült ez a kérdés, gondoltam, a doki tudja mit kell és lehet.

csak közben ugye olvasom az újságokat, itt is a kommenteket és látom, vannak kórházak, ahol ebben a kérdésben is van némi szabadsága a szülő nőnek.

úgy vagyok egyébként vele, hogy a kisfiammal sikerült 13 órát kibírni, a nulláról tágulást kivárni, akkor legközelebb is menni fog, csillapítók nélkül.

Minden jót nektek!

2009. szept. 10. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!