Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az eda-n kivül vn lehetöség...

Az eda-n kivül vn lehetöség vajúdás közben más fájdalomcsillapításra is?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze van,pl.: homeos golyókat szedhetsz. De ne félj a szüléstől. Minden egyes fájás közelebb visz a gyermekedhez.
2009. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szülésfelkészítőn azt mondta a szülésznő, hogy az a legjobb fájdalomcsillapítás, hogy készülsz. Tudod mi hogy zajlik, elmész megnézni a szülőszobát, ismerkedsz a tereppel, terhestorna... Vajúdáskor séta, labda, hogy segíts a babának. Nálunk kifejezetten nem ajánlották az EDA-t (leginkább technikai okok miatt), ezenkívül még vmi kéjgázt mondtak.
2009. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged próbáld ki a kádat.Nekem nagyom sokat segített.Gyorsítja a tágulást, mégis kevésbé fáj benne vajúdni.
2009. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vajúdás alatt kb 3x szurit kaptam a fenekembe, ezen kívül azt mondták, nospát kevernek az infúzióba, de egyiktől se várjak túl sokat. Hát tényleg nem éreztem a különbséget, de azt a pár órát végig lehet csinálni, hiszen tudod, hogy hamarosan vége lesz, és hány nő szült már és még fog...na meg a végén ott a BABA!
2009. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mindkétszer kéjgáz szívtam csak, nem tudták első alkalommal beadni az epidurált, másodjára már nem is engedtem a próbálkozást.

Tök jó volt :-)

2009. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!