Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek, ha ma vizsgalt a...

Viktoria1978 kérdése:

Szerintetek, ha ma vizsgalt a doki es meg teljesen zart vagyok, kemenykedesek vannak kis derekfajassal tarsulva, ket elsö gyermekemet is tulhordtam es jövö het szerdara vagyok kiirva, akkor valsz ezt a gyermekemet is tulhordom?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy most teljesen zárt vagy nem jelent semmit. Engem délben megvizsgált a doki, tök zárt volt a méhszáj, este hatra mentem vissza 6-8 percesekkel, már bő 3 ujjnyira nyitva volt.
2013. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egy jo hir:) En mar annyira türelmetlen vagyok, faj mindenem, nehez a hasam, aludni nem tudok es mar nagyon szeretnek babazni. Hallottam a lepcsözesröl meg annak idejen, de biztos nem fogok fel-le setalgatni a harmadikra, örülök, ha mar egyszer fent vagyok:)
2013. febr. 1. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem totál felesleges lépcsőzni.

1, ahogy értem te rendszeresen lépcsőzöl szerintem így abszolút felesleges lenne mert hozzá vagy szokva.

2, ha meg nem akkor már fáradtan mennél szülni? Szerintem nem jó ötlet.

2013. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eszemagaban sincs lepcsözni. Epp eleg dolgom van itthon, csak sokan irjak, hogy szeretnek meginditani a szülest vhogy, en ebben nem hiszek, nekem az oxitocyn nem inditotta be annak idejen. Ugy gondolom, mindennek eljön az ideje, csak ez a varakozas tünik hosszunak, pedig csak nehany naprol van szo.
2013. febr. 1. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínű,de semmi nem törvényszerű :-)

(én is 6-ra vagyok kiírva :-),csak nálam 1 gyerkőc várt a 41. hétig,a másik kettő a 40. héten bújt ki)

2013. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem magzatvíz elfolyással,5 perces fájásokkal is 2000 volt a méhszáj értékem.2 óra elteltével meg már eltűnt a méhszáj :D
2013. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!