Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után szülhetek rendesen?

Császár után szülhetek rendesen?

Figyelt kérdés
Hat éve volt egy császárom, de most rendesen szeretnék szülni, lehetséges? Ma voltam ultrahangon megtudni, hogy lehet-e, de a doki azt mondta, hogy kérdezzem attól, aki csinálta, mert ő nem tudja. Ez érdekes, nem?
2009. szept. 3. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes. Bár az is igaz, hogy nem is lehet előre pontosan megmondani, hogy biztos menni fog a természetes szülés. Ami döntő szokott lenni, az a méhen lévő heg állapota. Ezt ultrahanggal szokták nézni, illetve mérni. A másik dolog az, hogy mi volt ez előző császár indoka. Ha pl. az, hogy nem tágultál rendesen,akkor könnyen lehet, hogy ez most ismétlődni fog. Írok valami biztatót is: a tesóm császár után két gyereket szült természetesen és neki is nagyjából 6 év korkülönbség van az első és második gyerkőc között.
2009. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem a császár azért volt, mert a babát el kellett venni 20 hetesen, akkor vették észre, hogy nincs kifejlődve. Tehát szerintem szülhetek rendesen. És szeretnék is, nagyon!
2009. szept. 4. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:

6 éves heggel szerintem jó esélyed van a természetes szülésre, de ez majd csak akkor fog kiderülni. Sok dolog befolyásolja ezt, pl ha mellső fali lepényed lesz a kö. babánál, akkor az ügye pont a heg fölött tapad, ilyenkor nem lehet term. úton szülni.


Nekem tavaly volt császárom és én is reménykedem egy hüvelyi szülésben :S

2009. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem,semmi akadálya nem lesz!nagyon sajnálom ami történt.:(
2009. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a császárom után 2 évvel is rendes szülésre készültem.Előzőleg már szültem simán is.

De sajnos nem sikerült,mert elfordult a babám a szülőágyon,és rosszul lett.Viszont a vajúdás a császár után sokkal fájdalmasabb volt mint előtte.

Remélem neked sikerül,minden jót boldog babavárást.

2009. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

20 hetesen miért császároztak? Ilyenkor meg szokták születni a babát...

Amúgy lehet, persze. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

2009. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon reménykedem a rendes szülésben. Hogy miért császároztak, azt én magam sem tudom. A dokik nem mondták, egyszerűen csak elvették.
2009. szept. 6. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!