Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha csak dopegit-tel jó a...

S.Ági kérdése:

Ha csak dopegit-tel jó a vérnyomásom, ugye attól még szülhetek rendesen?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy ilyenkor meg császároznak,nem engedik a sima szülést,mert az veszélyes lehet rám nézve is!
2010. jún. 1. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én toxikózissal feküdtem bent, már egy hónapja dopegytet szedtem ,amikor elindult a baba. Simán, természetes úton, annyi volt a plusz, hogy sokszor mérték közben a vérnyomásom. Az első szülésnél nem is mérték, ha jól emlékszem. Szóval, ha nincs egyéb indikáció, akkor lehet természetes úton szülni.
2010. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

ez attól függ, h szülés közben milyen a vérnyomásod, gyakran mérik közben, a ctg-t figyelik, ha baj van azonnal császár

én is dopegytet szedtem, (4x1), ezzel is kiugrott a vérnyomásom párszor, ezért a 37 héten beindították a szülést.

simán ment minden

2010. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Kicsit ideges voltam e miatt,mert én meg szeretném szülni rendesen ha egy mód van rá! Most egy kicsit megnyugodtam! Még egyszer köszönöm! Szép napot!
2010. jún. 1. 15:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennek örülök,hogy simán ment nálatok minden! Remélem nálunk is minden ok lesz! Nagyon bízok benne! És köszönöm neked is,hogy válaszoltál!
2010. jún. 1. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
én 4x2 dopegytet és 2x1 betalocot szedtem,magas volt a vérnyomásom,így 1 hét kórházi tartózkodás után beindították a szülést.természetes szülésre készültünk,más miatt lett császár.
2010. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3x1 dobegytes voltam, császár lett, de más miatt, természetesnek indult.
2010. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2010. jún. 2. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!