Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a jóslófájás? Mi történik...

Mi a jóslófájás? Mi történik ilyenkor, tágul a méhszáj? Mi a különbség a valódi és a jósló között?

Figyelt kérdés
Rendszeres 5 perces fájásaim voltak, és egyre erősödtek. Mire elkészültem, hogy indulok a kórházba, elmúlt. Ezt többször eljátszottuk 24 órán belül.
2009. szept. 4. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez furcsa,mert ha rendszeres idöközönként jön,az már rendes fájás. Nem csak keményedtél? Az is kellemtlen,fájhat is,de nem mensi görcsös fájással.
2009. szept. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A 2. babámat várom, az elsővel soha nem éreztem joslófájást, azt se tudtam mi az. Most a 2. nál már 33. hét óta vannak, de ég és föld a kettő:) A josló is kellemetlen, és néha én is azt hiszem nemsokára jönnek az igazi fájások, de aztán mégsem. Ha az igazi fájások jönnek, hidd el azt észre fogod venni:) Akkor bármit csinálhatsz, feküdhetsz, állhatsz, nem fog enyhülni, és egyre erősebbek lesznek a fájásaid!
2009. szept. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy jártam nemrég (szintén a másodikkal, igaz, nekem az elsővel is voltak jóslók...)másfél órán át 5 percesek, aztán vége...

Talán az segíthet, ha megnézed, meddig tart egy ilyen fájás: a jóslók általában max. 20mp-ig tartanak, a "rendeses" 40-60mp-ig, és ott már nincs kegyelem, nem múlik, bármit csinálsz (bárhogy helyezkedsz, ahogy az előttem szóló is írta... Ha eljön az ideje, megérzed majd, nekem a rendes fájások sokkal erősebbek voltak, és amikor eljött az első, világosan tudtam, hogy ez nem csak olyan jósló...Türelmes várakozást! (azt nem írtad, hány hetes vagy)

2009. szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

37 hetes vagyok, volt már több szülésem, de ilyennel még nem találkoztAm. Nem igazán láttam különbséget, csak annyit, hogy egy idő múlva megszűnt...

2009. szept. 5. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!