Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetek-e a megyei kórházban...

Szülhetek-e a megyei kórházban (és járhatok-e oda vizsgálatokra) attól még, hogy miskolci vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát nem kötelező a Semmelweis-be menni?
2013. febr. 4. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze!Én is ott szültem.Bár nekem a választott orvosom is ott volt.
2013. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elvileg már januártól valamelyikbe tartozol. de ha téged a férjed oda visz be, vagy ott van választott dokid, senki nem fog kidobni. csak úgy tudom, hogy ha mentővel mennél, akkor az oda visz, ahová tartozol. bár a dokim beírta a kiskönyvembe direkt, h. misek, nehogy elkeverjenek :) sztem szülhetsz ahol akarsz!
2013. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem, oda jártam ultrahangra, nst-re (miskolci vagyok), és ismerek olyanokat akik a Semmelweis-ben szültek pedig nem miskolciak. Ez elsősorban attól függ, hogy hol van a választott orvosod.
2013. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Választott orvosom még nincs, holnap megyek először (8. hétben vagyok). Rákszűrésre pár éve odajárok, csak többször szó érte a ház elejét időpontkéréskor, hogy talán a Semmelweis-be kellene menni, hisz oda tartozom. Oda viszont nem szívesen...Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2013. febr. 4. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nem túl tolakodó,elmondanád miért tartózkodsz a semmelweistől?
2013. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magával a kórházzal nem is volna bajom, van ott valaki a nőgyógyászaton, vezető pozícióban, aki miatt nem szívesen mennék. Nagyon rossz tapasztalataim vannak, magánrendelésére jártam (ajánlották), de ritka rossz választás volt, embertelen volt, goromba, és ez a viselkedés pont nem oda való (ha való egyáltalán valahova). Nem akarom őt sem megnevezni, sem túlságosan megsérteni, ezért nem részletezném, de később rá kellett jönnöm, hogy nem én voltam hiperérzékeny...
2013. febr. 4. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lettem, hogy ki az illető. Én ott szültem kétszer is.
2013. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gondolom az oszt. vezetőre gondolsz. a neve nem jut eszembe most, de nem is baj, mert látom nem akarod megnevezni.
2013. febr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd meg a megyeiben dr. Dienes Józsefet, ő az osztályvezető főorvos, nekem nagyon sokan javasolták, én is őt szeretném majd felkeresni.

Sajnos egy cipőben járunk, bizonyos okok miatt én is szeretném az előző orvosom miatt elkerülni a Semmelweis kórházat, pedig a kórház maga nagyon jó, előzőt ott szültem.Tényleg nagyon jó kórház, meg az orvosok is, de most egy orvos miatt én is nagy ívben elkerülöm.

2013. febr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!