Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes 2 féle csomagot...

Érdemes 2 féle csomagot összeállítani? Az egyik a kórházas, a másik a szülőszobás?

Figyelt kérdés
A szülőszobára mit kell bevinni? Köszi!
2009. szept. 4. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 csomagom volt. A szülőszobásban innivaló, papucs, zsepi, wc-papír és édesség volt, hogy legyen mit bekapnom.
2009. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vittem semmit a szülőszobára. Hálóinget adtak, kórházit, a saját papucsom volt rajtam. De nem is hiányzott semmi. Nekem ott nem volt időm, se energiám semmire. A szülésznő meg a férjem néha vizes pelenkával megtörölte a szám, de a pelenka is kórházi volt.
2009. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Egy tekercs Wc papír kell, beöntés utánra.
2009. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


én úgy csináltam, hogy a szülőszobai cuccomat egy kis zacsiba tettem. Persze én már bent feküdtem túlhordás miatt, de eleve így volt elkészítve a cuccom.

Mivel fájásaim sem voltak, úgy tágultam ki, éjjel jött a dokim burkot repeszteni és utána rögtön mentem a szülőágyra. A csomagomat a szülésznő hozta utánam.

Csak a 2 fényképezőgép, pár pótelemmel, 1 nagy és 1 kisüveg szénsavmentes ásványvíz, 1 zacskó citromos szőlőcukor és egy kisebb méretű törölköző volt benne.

A fényképezőgépet a férjem használta. A törölközőt bevizezték és a fejemre tettem.

A vizet és a szőlőcukrot a szülés utáni 2 órában hasznosítottam:)

A szülésem 20 perc volt.


Gondolom minden kórházban más a divat, mit lehet ill. mit kell bevinni. Hallottam olyanról is, ahova még innivalót sem szabad vinni...


minden jót:)

2009. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mert így csak kisebb táskával kell bevonulni szülni.

Wc papír, ásványvíz, törölköző, papucs, papírzsepi, irataid és orvosi papírok, telefon, aprópénz és némi pénz (nálunk a papák ruhájáért fizetni kellett).

2009. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Határozottan igen.

A szülőszobára legyen nálad hálóing, papucs, törölköző, tusfürdő, wc papír, enni-innivaló, zsepi, hajgumi, és amit gondolsz a vajúdás mellé még.

A többi ráér az osztályon.

(nálunk egy pici szekrényt adtak, abba tömszködtem a 8 csomagom,majd bombáztam szét, mikor zuhanyozni mentem. A férjem majd egy órát szórakozott, mire összerakta és utánam hozta az osztályra. Ezt elkerülendő, most 2 bőröndöm lesz, és a nagyon ráér felhozn, ha már osztályon vagyok)

2009. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!