Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Se-gítenétek összeállítani,...

Se-gítenétek összeállítani, tippeket, jó tanácsokat adni, hogy mi legyen a kórházi csomagban?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok, lassan szeretném összekészíteni a csomagot. Akinek van tapasztalata, segítene ebben? Köszönöm!
2011. aug. 11. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. aug. 11. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:

jó ez a lista

nekem nagyon jól jött még ezeken kívül egy köntös, hogy ha a kórházon belül kellett valahova mennem, akkor ne hálóingben császkáljak az utcai betegek között


van amelyik kórházban a benti ruhákat adják a babákra, nem kell bevinni, viszont kérnek pelenkát és popsitörlőt - ezt majd kérdezd meg valakitől (pl NST-n a szülésznőtől, ő biztos képben van)


ezen kívül csomagolj össze egy "hazamenős" csomagot, amit majd később bevisz a párod - a hazamenős ruhád, babának hordozó, ruha, sapi, kis pléd, textilpelus váratlan büfi esetére

2011. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ja és a legfontosabb, ami nincs a cikkben! - a szülőszobás dolgokat külön szatyorba tedd, mert az összes cókmókot nem tudod majd bevinni és nem lesz idő keresgélni - úgy mint iratok, mobiltelefon, szőlőcukor, szénsavmentes ásványvíz, papucs, zokni (nekem fázott a lábam nagyon), szülős hálóing (ha nem adnak bent - ezt is kérdezd meg), homeós bogyók, ha szedsz, és esetleg fülhallgatós mp3 lejátszó - van akinek segít lazulni, már amennyire vajúdás közben lehet


ha apás szülés lesz, neki fehér póló, fehér zokni, fehér papucs, világos, tiszta nadrág amit ott át tud venni - ééés fényképezőgép :)

2011. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok..én ezeket fogom vinni amiket az imént belinkeltem.
2011. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
papucsból szerintem fontos 2db-ot vinni - egyik fürdős, másik sima - nagyon rossz vizes papucsban mászkálni
2011. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 11. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!