Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik idoponthoz szultel...

Melyik idoponthoz szultel kozelebb? Ultrahang szerint? Menzesz datum alapja szerint?

Figyelt kérdés

Biztos sokaknak van elteres. Menzesz alapjan 38hetes terhes vagyok, uH meretei alapjan 39 hetes. Az elejetol megan a difi..

A lanyom 38 hetesen szultem. Uh alapjan 39+5 volt akkor..


2013. febr. 7. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunka 30. héten már napra pontosan megegyezett az UH méret és a mensi szerinti mérete a lányomnak, előtte volt egy hét eltérés...utána nem nagyon tudom hogy alakult, de gondolom nagy difi nem lehetett

39+6 hétre szültem...gyakorlatilag majdnem kerek 40, mert este bújt ki :)

2013. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem semmi!!:)) nekem a menzim rendszertelen volt mindketszer, igy csak talalomra lottuk be a datumot...
2013. febr. 7. 23:58
 3/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
rendszertelen volt a menstruációm de tudtam mikor volt peteérésem így ahhoz mértünk mindent. Az ultrahangok eleinte teljesen ennek feleltek meg, később már látszott hogy picit kisebb babám lesz. Mégis korábban szültem két héttel :) a tanulság annyi hogy úgyis akkor szülsz amikor a baba ki akar jönni :)
2013. febr. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok eltérés volt a kettő között.Majdnem három hét,mert valami "soron kívüli" peteérésem lehetett...ezért nekem az elején korrigáltak és minden vizsgálatot ahhoz igazítottunk...Uh szerint szültem,a kiírt előtt két nappal, tehát 39+5 hetesen....
2013. febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mensi szerint dec.21, uh szerint dec. 24 és végül dec. 27.én lett meg
2013. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat ugy volt h menzi szerint 40.hetre szultem VOLNA,de a doki a 12.uh-on korrigalta a szules idejet a baba meretei szerint... tehat o 12 hetes magzat meretet allapitott meg es e szerint irt ki. ha menzi szerint nezte vna akkor idore szuletett vna. pontosabban 39+6-ra. Igy, h meretet nezett, igy 40+6-ra szultem. na.. remelem jol fogalmaztam meg mert mar teljesen belebonyolodtam itt:)
2013. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!