Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek magzatvíz elfolyással...

Akiknek magzatvíz elfolyással indult meg a szülés a korábbi vizsgálatokkor milyen állapotban volt a méhszáj?

Figyelt kérdés
Ma azt mondta a dokim h 2000-es méhszájnál kicsi az esélye h megreped a burok mert tartva van.Bár én ikerterhes vagyok nem tudom ez számít e.
2013. febr. 8. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Előtte 6 nappal vizsgált a doki, c2222 volt akkor.
2013. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előtte pár nappal vizsgáltak, teljesen zárt volt.
2013. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 nappal előtte 2222 volt. Vizsgálat közben folyt el a víz, de szerintem a doki direkt repesztette meg a burkot, mert 6 nappal már túlléptem a terminust akkor.
2013. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is teljesen zárt voltam előtte. 12.15-kor folyt el a magzatvizem és 17.35-kor már kint volt a picim. Kb 14 órától voltak fájásaim, 2-3 percesekkel kezdődött.
2013. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

előző nap teljesen zárt, és a burok felső része repedt meg, sokáig csak csordogált a víz

a doki azt mondta az előző napi vizsgálatnál, hogy még egy hétig biztos nem találkozunk ez alapján, de tehetnénk valamit, mert már így is túlhordtam

2013. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban mondták, hogy ha zárva vagy is elfolyhat a magzatvíz, én 1 ujjnyira voltam nyitva mikor elkezdett szivárogni, viszont a szobatársamnak 28 hetesen teljesen zárt méhszájjal folyt el a magzatvize.
2013. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is zárva volt a méhszáj, C2000, reggel vizsgáltak, és este folyt el a magzatvíz.
2013. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2 ujjnyira voltam nyitva, és a belső méhszáj is nyitva volt 1 ujjnyira...
2013. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok :


és biztos h tovább is nyíltam mert mielőtt elfolyt a vizem előtte iszonyat intenzív fájásaim voltak !!!!....most a legutolsó orvosi vizsgálat eredményét írtam de ennél már biztos h jobban ki volt tágúlva

2013. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 frászkarikaborsó ***** válasza:
1 ujjnyira voltam nyitva pénteken, hétfő este folyt el a víz.
2013. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!