Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek magzatvíz elfolyással...

Akiknek magzatvíz elfolyással indult meg a szülés a korábbi vizsgálatokkor milyen állapotban volt a méhszáj?

Figyelt kérdés
Ma azt mondta a dokim h 2000-es méhszájnál kicsi az esélye h megreped a burok mert tartva van.Bár én ikerterhes vagyok nem tudom ez számít e.
2013. febr. 8. 14:50
1 2
 11/13 Ildikó1982 ***** válasza:
Szia nekem éjel 1 kor fojt el a magzatviz de teljesen zárt voltam aztán estére18.30 császár de addig 3 man szültek mindenkinél más.Ahol én szülttem ott az ikreseket császározták,nem szülhetek simán vigyáztak rájuk nagyon érthető mondjuk.
2013. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
c 3000 volt végig,mégis elfolyt.
2013. febr. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
30. héttől 3100 volt, a 38. héten folyt el a vizem, de még akkor sem tágultam tovább.
2013. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!