Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsán a Flórba Dr....

Kistarcsán a Flórba Dr. Szentágotai mennyiért vállal egy szülést? Aki nála szült meg volt vele elégedve?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Tarifát sajna nem tudok.

Nála szültem egy nagyon zsúfolt éjszakán(sorszámot tépkedtünk a szülőszobákért), mégis figyelmes, rendes volt.

Rendesen kérésre vizsgált, próbált poénkodni.

2009. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nála szültem 9hónapja és hozzá is jártam terhesség alatt végig, NEM magánrendelésre.Én 50.000ft adtam + a szülésznönek 10.000ft.Ugyérzem nem volt kevés mert varatszedés után is találkoztam vele a korházba és akkor már tudta mennyi van a boritékjában duplán gratulált a babomhoz.Egy tünemény joindulatu ember:)
2009. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Novemberben fogok szülni nála. Nem mondott összeget amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy járjak végig hozzá a magánrendelésre és akkor elvállalja a szülés levezetését és természetesen annyit adjak amennyit gondolok, de én a vizsgálati díja 10 szeresét hallottam, hogy adják neki. Ami azért elég húzós, mert 8000 nála egy vizsgálat. Mivel én szülésznőt is fogadok 60 000 nél többet nem nagyon fogok tudni adni neki. Nagyon rendes doki, mindent meglehet vele beszélni, és tényleg megjelenik a szülésen!
2009. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2009. szept. 11. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én decemberben szültem nála. Akkor még 7000 volt a vizsgálat, 70000 a szülés. Most úgy tudom 8000 a vizsgálat, és 80000 a szülés. Kérdezd meg tőle, nem fogja leharapni a fejed. Nagyon rendes!!
2009. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!