Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki dr. Varsányi...

Szült valaki dr. Varsányi Hajnalkánál? Telkiben vagy az Istvánban? Mennyire vagytok megelégedve?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Telkiben szültem vele 1.5 éve. Végtelenül emberséges, nyugodt, támogató, empatikus, nagyon jó szakember, maximálisan elégedettek voltunk vele.
2013. febr. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,a doktornö nagyon jó! nagyon pártolja a sima hüvelyi szülést,végig kedves,türelmes!
2013. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Rashida Tamzini válasza:

eloszor is bocs, hogy nincsenek ekezetek... nem nagyar a laptop :(


NEM ajanlom senkinek Varsanyit!!! Nekem nagyon nem jott be...

Kulfoldrol 4 honapos terhesen erkeztem. Anyukam nalla szulte a 2 hugomat, ezert amikor valasztani kellet anyu ot ajanlotta... en meg gondoltam : ami bejott 2x majd most is jo lessz...

A terhesseg gondozas alatt baromi sokat kellet ra varni mindig 2ora+. A kis eloterben volt par ulo hely amit elfoglaltak a pasik akik a kismamamkal jottek... volt ugy hogy 8 honapos terhesen majdnem vegig alltam a sorom mert nem adta at egy ferfi sem a helyet... Gondolom azt gondoltak ha mar fizetnek, ne keljen mar 2 orat allni. Szerintem az asszisztens dolga rajuk szolni, en nem nevelni megyek a jo nepet rendelesre.


A Doktorno volt amikor kifejezetten kedves volt, de mindig is volt benne egy kis lekezeles. Nem partner vagy es nem csapat munka a dolog, hanem inkabb a " majd en azt megmondom neked, mert en mindent jobban tudok, es az lessz amit en jonak gondolok" stilust kepviseli. A kerdeseim 80% -ra vagy nem valaszolt, vagy nem valaszolt erthetoen, vagy azt mondta, hogy meg korai megvalaszolni.... igy megvalaszolatlan maradtt. Az elso nagyon erdekes eset az a folyoson a korhazban tortent amikor UH ra mentem es rakoszontem es nem koszont vissza, aztan egy masik alkalommal meg az info pultnal ult a noverrel, dolgoztak. Illedelmesen koszontem es a novertol szerettem volna megkerdezni hogy melyik ajtohoz kell menni, erre se szia se helo flegman ramszolt, hogy a masik ablaknal varjak... nem hittem a fulemnek. Anyunak meseltem otthon, szerinte nem ismert meg...hat nem tudom melyik a rosszabb ha tobb honap terhesgondozas utan nem ismer meg vagy ha bunko es nem koszon vissza.


Anyu kerdezte, hogy keressunk e mast... gondoltam elturom a viselkedeset mert szakmailag nagyon jo... gondoltam en a hulye! Amugy alom terhessegem volt, tehat sok munka sem volt velem...A vegenel is jartam hetente tobbszor, januarban a ho esesben is. Minden alkalommal elmodta hogy ez a gyerek sehol sincs, kulcsra zart mehszaj, nem fog ez meg beindulni... tulhordtam egy 10 nappal, es kituzte a hetfot ami januar 21.volt. Es a csavar itt jon, mert PENTEKEN tehat 18.-an kozolte velem, hogy elmegy SZABADSAGRA!!! Ott altam egy tulhordott hassal es azt se tudtam, hogy kopjek e vagy nyeljek vagy levegot vegyek...De azert o olyan rendes, hogy csak ugy ott hagy a nagy vilagban hanem atad A Siklos doktorurnak...WTF??! De en nonel akartam szulni! Nagyon nagy baj ha nem nonel szulok? kerdezte. Igen! nagyon nagy baj..hat akkor majd beszel a Pop Andival..de o szakmailag nem olyan jo...akkor most azzonal valasszak a ketto kozul!!!

Mondtam, hogy nekem ezt meg emesztenem kell, haza megyek megbeszelem anyuval es majd anyu visszahivja. Tudtam ha en hivom vissza abba nem lessz koszonete.


Pop Andit valasztottam, mert mar lattam a folyoson es nagyon szimpatikus volt nekem, mindig koszont es molyosgot a paciensekre. A szules baromi hosszu es nehez volt, a gyerek 3880gr es 60 cm volt es az utolso percig csaszarrol is volt szo de aztan csak sikerult kinyomni:D Igazi csapat munka volt, En a gyerek a Pop doktorno, a szuleszno , az ugyeletes orvos, anyukam mindenki nyomott valamit. Pop Andrea doktorno olyan volt mint amilyennek latszott, hogy lessz, kedves, megerto, turelmes, emberi.. olyan aki nem varat meg foloslegesen es aki minden kerdesre ertelmesen valaszol. Tehat valahol jol sult el a dolog

DE ne ha nem szeretnel ugy jarni mint en KERULD EL VARSANYIT!!! etikatlan, arogans es pofatlan...

2013. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sok kismamát ismerek, aki nála szült, de ilyet még senki nem mondott róla rosszat...
2013. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ÉN is hozzá járok,és maximálisan meg vagyok elégedve:)

Igaz,hogy kicsit várni kell rá a rendelésen,de nagyjából ez az összes negatívum...Kedves,alapos,megnyugtató..

Márc 15-ei hétvégén elkezdtem vérezni,besiettünk a kórházba,felhívtuk,25 perc alatt a kórházban volt,szóval szerintem bajban is lehet rá számítani..Azóta minden rendben Hála Istennek

2013. ápr. 28. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Velem is bunkó volt. Azokat nem szereti akik szépek fiatalok jól néznek ki.
2013. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem szeret, pedig fiatal vagyok és szép ;)
2013. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A második gyerkőc(2010) után a harmadikat-negyediket(ikrek lettek) is a doktornővel szültem. Az egész terhesgondozás élmény volt! A doktornő semmit sem változott: mindig kedves, alapos, körültekintő, és rendkívül empatikus, emberséges volt. Hétvégén, ha problémám adódott, reagált a telefonos megkeresésekre és elmondta mi a teendő. Legközelebb is őt választanám!
2014. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!