Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni, hogy császárral...

Lehet kérni, hogy császárral szeretnék szülni?

Figyelt kérdés
II.sz. Soten lehet?
2013. febr. 11. 21:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
37%
Ne akarj császárral szülni, nagyon rossz!
2013. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
71%
Nem nem lehet. Ha esetleg jól lefizeted az orvost akkor talál indokot, de te legálisan nem kérheted.
2013. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
37%
És az miért is volna jó hogy szétvágnak?
2013. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
51%

nem lehet kérni.


elsőnek: én 3-at szültem császárral, nem rossz egyáltalán. az első nap az nem kellemes. de az sem, ha valaki 6 hétig, vagy tovább nem tud ülni a gátseb miatt.

2013. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
40%
Valaki könnyebben viseli a császárt, valaki nehezebben. Nekem ahogy beindultak a fájások, könyörögtem, hogy vigyenek császározni..nem vittek. Ennek így utólag nagyon örülök. Igaz, nem tudtam ülni egy jó ideig, de megérte, mert ekkora élmény még soha nem történt velem. Szerintem minden nőnek át kellene élnie ezt.
2013. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%
Hűha! Én nem akarok ilyen agresszíven válaszolni, de valóban butaság direkt császárt kérni! Amúgy nem lehet tudonásom szerint, de kinek-milyen emléke van, én ellenségemnek sem kívánom, 6 hét kemény szenvedés, derékszögben járkálás, kötögetni a sebedet, ráadásul az én hegem nagyon csúnya volt, és iszonyatosan fájt! Ezzel ellentétben barátnőm szó nélkül 2 óra alatt sokkal nagyobb babáját megszűlte! Nagyon gondold át! Nekem pokol volt több mint egy hónap! persze szervezet és ember függő, de hidd el nem vagyok egy nyafogós anyuka! Bírom a strapát, de most a második babámat várom és nagyon reménykedem, hogy a doki bele enged egy hüvelyi szülésbe!! Megkérdezhetem, hogy miért merült fel benned ez a dolog? Mármint a félelem, vagy valami más esetleg?
2013. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
60%

A miértre az szokott lenni a válasz, hogy "mert fél a fájdalomtól". Aztán császár után rájön, hogy mekkora gödröt ásott maga alá...


A kérdésedre az a válasz, hogy persze. Magyarországon? Simán! Vastag boríték megfelelő helyre! Ennyi.

2013. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
25%
Ti értitek ezt a sok lepontozást??? Én nem...
2013. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
67%
nem, de nem is érdekel. én akkor sem szülnék rendesen, ha százezreket fizetnének érte. egyszer elég volt 30 órát vajúdni, majd ugyan úgy császárral szülni, mint aki egy percet sem vajúdott. engem a jóisten sem tud meggyőzni, hogy jobb a rendes szülés. a gyerekeimhez való viszonyomat nem az határozza meg, hogy hogy születtek.
2013. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
32%

Én nem értem ezt a császár körüli hisztit. Nagyobb a füstje mint a lángja. Én négyszer voltam terhes, az elsőt természetesen, hüvelyi úton szültem, a többit programozott császárral.

Össze sem lehet hasonlítani a kettőt.

A császárnál konkrétan ami tényleg fáj, az az első felülés. Ennyi. A többi max kellemetlen, éget és feszül.

Ezzel ellentétben a szülés, na az órákon keresztül, nagyon fáj.

Nekem a császáros szülések csodálatosak voltak, semmi komplikáció, gyors gyógyulás. Orvosfüggő is, nem mindegy hogy vág, hogy varr, stb.

A hüvelyi szülés is szép volt persze, de mint írtam, össze sem lehet hasonlítani a kettőt.

A szülésnél órákig fáj, görcsöl, azt érzed hogy leszakad az egész altested, kiszakad a méhed és szétszakadsz ott lenn is, még a császár után az első pár felkelés vészes csak, ami ugye pár másodperces folyamat csak.

Sok múlik a hasizmon, aki lusta volt, sosem sportolt és jelentős súlyfelesleg van rajta, annak valóban nehezebb és fájdalmasabb lehet a felkelés.

Mindent összevetve én örülök hogy 3at császárral szülhettem, azok csodás emlékek maradnak. Persze a hüvelyi is és ha muszáj lett volna, végig csináltam volna a másik három baba miatt is - de azt a borzasztó fájdalnat semmi nem tudja feledtetni velem a mai napig, pedig eltelt már 20 év.

Mindet összevetve, a császár nem olyan horror mint amilyennek egyesek elő tudják adni!

2013. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!