Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szeretnék szülni,...

Császárral szeretnék szülni, de nincs fogadott dokim. Az ügyeletessel ezt hogy lehetne lezsírozni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 15:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem fogadj dokit. Itt Kecskeméten az egyikbarátnőmnek azt mondták nem kívánság műsör. És ez így is van. Ha nincs indoka akkor nem császároznak.

Miért szeretnél császárral szülni?

2012. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy.Normális orvos,se ügyeletes,se fogadott,ok nélkül nem császároz.
2012. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Én is mindenképp császárral szerettem volna szülni, úgy, hogy nem volt fogadott orvosom, mert rettegtem a szüléstől, de mire odakerült a sor teljesen mindegy lett. A végén 17 óra után toltak a műtőbe és teljesült a vágyam... Én már azt sem bántam volna, ha a rendes úton bújik ki a kislányom. :) Mit ne mondjak, császár után kegyetlen rosszul voltam.
2012. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Egyetlen dolog amivel lezsírozod,az ha fogadsz dokit.De Ő is le fog beszélni róla.Egyik orvos sem megy bele egy felesleges nagy hasi műtétbe.

Esetleg még kis borítékkal valami más orvost meglepsz,aki nem látja jónak a spontán szülést(ha érted amire célozni akarok!!).

Mellékes,de a császározáshoz,azért már 2 nődoki kell.

2012. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az első is császáros volt, de annak oka volt. Igazából nagyon félek a szüléstől, és ezért szeretnék újból császáros szülést.
2012. okt. 9. 15:19
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Én sürgősségi császárral szültem az elsőt,most is császárt szerettem volna,2 év lesz a gyerekeim között,de a dokim(fogadott!!)azt mondta ez nem így működik,csak akkor műtenek ha nagyon muszáj,meg kell próbálnom simán!
2012. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Tehát ha már egyszer császárral szültél, akkor megmondod, hogy nagyon fáj a heged, húzódik, stb...
2012. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Nekem kijött az aranyerem a terhesség alatt és proktológusi javaslatra szültem császárral.
2012. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

Ha az ügyeletessel "lezsíroznád", gondolom borítékkal, akkor már orvost is fogadhatsz, mert másképp ez nem nagyon fog menni.

Nekem 3 hónapja túlhordás miatt volt indításom, de nem tágultam. Kiskutya szemekkel néztem a dokira és kértem, toljon a műtőbe, 7,30-3-ig kaptam az infúziót, de nem éreztem fájásokat, holott a gép mutatta az összehúzódásokat és a vizem is folyt. Látta, hogy nem jutunk semmire, nem haladunk előre, így 5-kor császárral megszületett a kisfiam. Ha ügyeletesnél vagyok, ki tudja meddig hagynak vajúdni. Persze a boríték vastag volt utána, 1 ágyas szobába is kerültem, elégedettek voltunk mindketten.

2012. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Nekem 25 éve hatalmas aranyereim vannak, 4-es stádiumú, mégsem mondta senki, hogy emiatt császár kellene.

2. szültem természetesen, ráadásul 4kg-os és közel 4,5kg-os babákat a 165cm-hez.

2012. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!