Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki a sote2-n az...

Szült valaki a sote2-n az elmúlt pár hétben? Milyen állapot van?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 10 het par hetnek minosul akkor en igen. Rendben volt minden a szuleszeten. Van konkret kerdesed?
2013. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
érdekelne hogy kész e a felújítás? pozitiv vagy negativ emlékekkel távoztál ilyesmi
2013. febr. 12. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Augusztus elején szültem. Magán a szülészeten minden rendben volt, lent a betegfelvételnél/ultrahang volt felújítás. Pozitív élményekkel távoztam.
2013. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szuleszetet nem zavarta a felujitas. Nekem pozitiv volt. A csecsemoosztaly nem annyira, de a szuleszeten nagyon kedvesek voltak. Baba pelenkazasbol, oltoztetesbol, szoptatasbol erdemes elore felkeszulni hatha mar keson kapod az "oktatast" mint en. Addigra mindent meg kellett magamtol csinalni (pelenkazas, atoltoztetes, szoptatas) mire leoktattak.

Egyebkent jo korhaz jo orvosokkal, jo kezekben lesztek:

2013. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most 4.én szültem.Külön ágyasan voltam.Így hogy lent mi van azt nem nagyon tudom.De akikkel beszélgettem azt mondták nagyon jól jártam az 1ágyassal.Mindennel megvoltam elégedve.A csecsemösöknél vannak furcsa formák de nem vészes:D
2013. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!