Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 gyerekes anyukák, tényleg a...

3 gyerekes anyukák, tényleg a 3. szülés a legnehezebb?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én harmadszorra ikreket szültem,semmivel nem volt nehezebb mint az első kettő,sőt,1 óra alatt megvoltak.:))Inkább azt mondják,egyre könnyebbek a szülések.
2009. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak most várom a harmadikat, de a második sokkal könnyebb volt, mint az első, pedig a 2. baba 4550g volt, az első meg csak 3600.Szóval én azt hittem egyre könnyebb lesz. Remélem ezt nem cáfolja meg senki, mert akkor elkeseredek...:-(
2009. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 3-at szültem :)Szerintem egyre könnyebb.Nem a szülés nehezebb,hanem az utófájások fájdalmasabbak a 3.gyereknél a szülés utáni napokban.
2009. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annyival jobb, hogy gyorsabb. igaz, én csak kettőt szültem, de a 2. fájdalmasabb volt, de szerintem ez is változó, mint sok más a terhességeknél....
2009. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekem az első szülésem sajnos kora szülés volt a 34. hétre született a lányom 2320 gr-al. Vele 6 óra volt a vajúdás és azt mondtam, hogy ha ennyi a szülés, még 3 jöhet. A kisfiam 3400 gr-al látott napvilágot. Elfolyt a magzatvíz és 1 óra 10 perc múlva már a karomban aludt. Villám szülés volt, mert a méhnyak plasztikám miatt a doki szerint rögtön elsimul a méhszáj. Tanácsolta, hogy igen legyek résen a harmadik szülés beindulásánál, mert lehet, hogy még a kórházba sem érek be. Ezekkel a gyors szülésekkel csak az a baj, hogy elmondhatatlanul fájdalmasak, főleg, hogy 154 cm magas vagyok és 56 kg. Egy kicsit receg a fenekem a következőtől, mert még nem felejtettem el az előző szülést, azt hittem ott halok meg. És ez csak 1 évvel ezelőtt volt.

Mások is szülnek ilyen gyorsan, leírnátok?

2009. szept. 7. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
A második babám 20 perc alatt született meg.A derekam fájt,semmi más gondom nem volt.Megrepesztette a doki a burkot,két iszonyú fájásom volt és három nyomás után a baba már meg is volt.A harmadikkal egy erős fájdalmam volt,1 napot már ráhúztam,ezért gondoltam megnézetem.Megvizsgáltak,ott kellett maradnom,de nem volt fájásom.4 órát üldögéltem,a következő vizsgálatig, utána már szülés lett.Rendszertelen fájások 10 percesek,de 1 óra múlva meglett a pici.
2009. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pálné Krisztina válasza:
1.gyermekemmel 7órát vajúltam 3850g és 55cm.2.gyermekemmel 2órát 3440g és 54cm-es lett de vele nagyon erős fájások voltak az elsőhöz képes.Igaz hamar meg van de fájdalmasabb.És most 3 babát várom de nagyon félek hogy olyan lesz mint a 2-dik.
2011. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!