Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent István Kórházban a...

A Szent István Kórházban a külső magzatfordítás Tb-támogatott ugye?

Figyelt kérdés
36+5 hetes vagyok, medencevégű fekvésben van a babám, és egyre kisebb az esély, hogy magától megfordul. Az Istvánban vállalnak külső fordítást, délelőtt beszéltem velük és kaptam is időpontot, de elfelejtettem megkérdezni, hogy kell-e érte fizetni... Nem az ő körzetükbe tartozom. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2013. febr. 13. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tudod,hogy ki fogja végezni,melyik orvos?
2013. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Túl vagyunk rajta, és sikerült!

Nagyon segítőkészek voltak velem és a párommal is, aki jöhetett velem mindenhová. Érkezéskor elkérték a korábbi leleteimet, csináltak egy CTG-t, egy ultrahangot és volt egy belső vizsgálat is. Ezután át kellett öltöznöm hálóingbe, megkaptuk az egyik szülőszobát és bekötötték a méhizomlazító infúziót. Kb. fél órát várakoztunk, hogy biztosan hasson, majd Dr. Siklós Pál főorvos és egy doktornő (aki ugyan bemutatkozott, de annyira izgultam, hogy nem emlékszem a nevére) talán egy perc alatt megfordította a babát. Egyáltalán nem volt fájdalmas, inkább kellemetlen, és nehéz volt ellenállni, hogy ne húzzam össze magam, mikor a hasamban turkálnak. Bent volt még egy orvos, kezében az ultrahanggal, és amint megfordult, már nézte is, hogy minden rendben van-e; és volt még 3-4 szülésznő is + a párom. Ezután újabb félóra CTG, majd felvettek a nőgyógyászati osztályra megfigyelésre. Este 5-kor készítettek még egy CTG-t, az is rendben volt, jöhettem haza :) Nagyon örülök, hogy belevágtam, mert magától azt hiszem, nem fordult volna már meg.

Egy fillért nem kellett fizetnünk, mindent áll a TB, egyedül a kórház területén való parkolásért napi 400 Ft-ot, de ennyit bőven megért, hogy biztonságban volt az autó is.

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

2013. febr. 22. 16:47
 13/17 anonim ***** válasza:

Jaj,de jó,örülök nagyon:)

Lehet hülye kérdés,de le tudnád írni valahogy a doktornőt?:)Mennyi idős,hogy néz ki?

Én is orvost keresek az Istvánban,és mivel volt előző baba is fordításos volt(vidéken szültem) egy ilyen orvost keresnék:)

2013. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

9es vagyok

Nagyon örülök, hogy minden rendben volt:)! Jó ilyen esetekről hallani:). Remélem sokan olvassák, akiknek faros a babájuk, hogy ilyen lehetőség is létezik:).

2013. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A doktornő magas és vékony testalkatú volt, 50 év feletti, de lehet, hogy inkább 60 körüli; rövid, világosbarna hajjal, szemüveget viselt. Nagyon kedves volt velem ő is, mondta, hogy nyugodjak meg, vegyek nagy levegőt stb., de a nevére tényleg nem emlékszem sajnos :(

A doki pedig Dr. Siklós Pál, osztályvezető főorvos.

Ha bárkit érdekelnek további részletek, keressen bátran, szívesen segítek, és nyugodtan fel lehet hívni a kórházat is! (A szülőszobát kell kérni!)

2013. febr. 23. 21:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen,megpróbálom ez alapján megkeresni:)
2013. febr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Véletlenül nem ő volt az a doktornő?

:)

[link]

2013. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!