Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma vagyok kiirva szülni de...

Ma vagyok kiirva szülni de még semmit nem érzek ez a front semm hozta meg a babomat. Fiam lesz lehet hogy tulhordom szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem tudod a nemét? :) Hát nekem fiam lett, 38. hétre született, úgyhogy nem tudom, erre mi a "babona" :) Már mindjárt meglesz, szoritok, hogy könnyű szülés legyen majd :) Sok boldogságot!
2009. szept. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én lányt hordtam túl 9 nappal. Nem a nemén múlik!

Valamiért nem siet a Babád, jól érzi magát bent :)

Majd beindul a szülés, ha eljön az ideje, nyugi :)

Könnyű és gyors szülést kívánok!

Addig is pihenj :)

2009. szept. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat aranyossak vagytok:)


Első válaszolonak:Fiam lesz:)

2009. szept. 7. 08:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én holnapra vagyok kiírva és nekem sincs semmi jele. Sem egy görcs, sem egy keményedés, nyákdugót még nem láttam.... :( Pedig azt hittem, h hétvégén mehetünk.

De így holnap be kell feküdnöm a kórházba, ami egy részből jó, más részből pedig nem. Jó, h minden nap lesz vizsgálat és ha van valami, akkor gyorsan lehet cselekedni és ez megnyugtat, viszont amikor épp nem lesz vizsgálat akkor mit fogok csinálni? De a babám az első, úgyh csak pozitívan állok hozzá. És nekünk is kisfiú lesz.

2009. szept. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se a nemén múlik. Én a 37. héten szültem a kisfiamat 3,60 kg lett.
2009. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!