Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Zilahy Gábor szülész-nőgyóg...

Dr Zilahy Gábor szülész-nőgyógyászhoz jár valaki? Milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 10:59
 1/2 anonim válasza:
Tudom, hogy a kérdés régi, de hátha rátalál még majd valaki akinek segíthet. Én nála szültem a lányomat,végig kedves volt, korrekt, ha jobb napja van, viccelődik, de a határokat betartja. Teljes bizalommal voltunk felé, szüléskor jött hajnalban hozzánk a kórházba, határozott volt, nem elmélkedett, hogy mennyivel jobb a természetes szülés, próbálkozzunk még, hátha mégsincs gáz, hanem mikor látta, hogy vmi nincs rendben, döntött a császár mellett, így biztonságban tudhattunk engem is, és a babámat is. Ne értsetek félre, nem akartam császárt, de mikor már látszódott, kb 6-7 óra után, hogy nem mozdul a gyerek lefelé akkor egyértelmű volt, hogy gáz van. Mindennap bejött hozzám, előtte is, utána is, ha hívtam, készséges volt. És tényleg annyit adsz (vagy nem),amennyit akarsz. Mi nem vagyunk gazdagok, de nem húzta a száját a szokásosnál alacsonyabb összeg miatt, megköszönte, és ugyanolyan tisztelettel bánik velem azóta is. Szóval mindenkinek ajánlom!:D Nagyszerű orvos!
2011. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Csatlakozom! :)


Én mindhárom gyerekemet nála szültem, illetve volt egy babánk, akinek élettel összeegyeztethetetlen fejlődési rendellenessége volt, a műtétet is ő csinálta. Végig jó kezekben voltunk, kedves, segítőkész, türelmes, viccelődős, határozott. Ha a gyerekeket is vittük magunkkal hozzá, akkor velük is elviccelődött, picit sem zavarta, hogy ott vannak.


Már teljesen összeszoktunk, nem is tudnék már másnál szülni :) Csak ajánlani tudom!

2011. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!