Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik nőgyógyászhoz érdemes...

Melyik nőgyógyászhoz érdemes fordulni Makón? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2011. jún. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a második kisbabámat Kocsis főorvosnál szültem és életem legjobb döntése volt, hogy őt fogadtam fel orvosommá.Nem csinál a terhesség alatt sem felesleges vizsgálatokat, akkor vizsgált ha panaszom volt ill. nem ultrahangoz ha kell ha nem, csak a kötelező genetikai UH.t csinálja, mert úgy gondolja, hogy a babákat nagyon zavarja az ultrahang:)

Én egy nagyon emberséges orvost ismertem meg a személyében, ráadásul szakmailag is maximálisan megbíztam benne.Ég és föld volt az első és második szülésem között, pedig az első is könnyen meglett.Délután 1-kor folyt el a magzatvizem, felhívtam telefonon és fél 2-kor már a szülőszobán várt, pedig akkor már otthon volt. Szóval hamarabb beért mint én a mentőkkel:)


Édesanyámnak volt egy nagy nőgyógyászati műtétje a közelmúltban, természetesen Ő is hozzá ment és tökéletes lett a végeredmény, nagyon hamar felgyógyult a műtétből.Ráadásul műtét után bent volt Édesanyámmal a kórteremben amíg fel nem ébredt:)


Én csakis Őt ajánlom!

2011. jún. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Örülök a jó tapasztalatoknak,ez pénz kérdése?
2011. jún. 25. 12:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetesen a szülés után kapott pénzt, de Kocsis főorvos előtte is ugyanolyan lelkiismeretesen ellátott, amikor nem kapott még semmit.

Én hipnózissal szültem nála, így hetente találkoztam vele, soha nem fogadott el pénzt érte.

2011. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó...majd felkeresem!Hipnózissal?Az milyen?Mesélnél nekem egy kicsit?
2011. jún. 25. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, csak most tudok írni.

Úgy tudom, hogy már nem vállal hipnózist, amúgy régen csinálta csoportos foglalkozásként, de aztán már nem volt rá ideje, velem is csak azért foglalkozott, mert a családunk nő tagjai mind hozzá járnak:)

A lényege, hogy egy ellazult állapotba kerülsz a vajúdás alatt így jelentősen lecsökken a fájdalomérzet.

A gyakorlatban úgy néz ki, hogy amikor éreztem az erősebb összehúzódásokat, akkor lefeküdtem és a főorvos úr leült mellém és relaxáltunk:) Ő ebbe nagyon jó, sikerült úgy ellazulnom, hogy nem éreztem a fájásokat és egy nyomásra meglett a babám, még gátmetszés sem kellett, mert úgy el voltak ernyedve az izmok. Életem legszebb élménye volt!

De én úgy tudom, hogy nem vállal már ilyen szülést:(

2011. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2011. jún. 27. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!