Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik szülész-nőgyógyászhoz...

Nini24 kérdése:

Melyik szülész-nőgyógyászhoz jártok kismamák? Mik a tapasztalatok? Árak? Kórház? Minden érdekel! Magánrendelésre gondolok!

Figyelt kérdés

Orvosváltáson gondolkodom, drágállom a mostanimat (13000 a vizsgálat Uhval, 18000 a genetikai), és nem érzem elég alaposnak! Bajcsyban szülnék, ha nála maradok! Csepelen lakok! Köszi előre is!

16 hetes kismami


2010. ápr. 13. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlom Szécsényi doktor a Bajcsyban, én hozzá jártam, a kórházba mert a magánja messze volt, 5000Ft-t adtam alkalmanként neki. Viszont nem nála szültem, hanem Varga-Horgosi doktornőnél, (Szécsényi külföldön volt - a babám nem jött időben, így a dokim őt ajánlotta). Tündéri volt, ha nem idegenkedsz a női dokitól, akkor őt is tudom meleg szívvel ajánlani, mert nagyon kedves, és szakmailag is teljesen kitűnő! Neki a szülésért adtam pénzt, ugyanannyit, mint a szülésznőnek, (20000Ft-t) hiszen mindkettő miattam jött be:)
2010. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!én ajánlom neked Dr. Szabó Györgyöt,neki a magánrendelöje a Nyugatinál van!alkalmakért 10.000,-kér igaz,de nagyon jó szakember,mindenre odafigyel!ő a volt Mávhoz tartozik ami most Áék,de sajna nem nála szültem,mert pont nyaralt külföldön amikor beindult a szülésem(hamarabb jött a kiírthoz képest majdnem egy hónappal)!nagyon tündér az aszisztense is,szép,kulturált a rendelö!
2010. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szio

Bocsi én eltérek a kérdésedtől.Én is Csepeli vagyok és az sztkba járok kezelésre,hát itt nem semmi ami van.Nem igazán törödnek az emberrel,és bárcsak megtehettem volna hogy magánorvost fogadjak de az anyagiak nem engedték.Remélem te szerencsésebb leszel.Boldog babavárást!

37 hetes km

2010. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Azt hiszem, dr. Templom József után fogok utánanézni, nagyon sok jót hallottam róla :) Most a neten :) A csepeli kismamának üzenem, hogy megértem, én is most az elmúlt napokban az sztkba kényszerültem, ma is ott ültem 1 órát, mert a betegirányítós a nőgyógyra vett fel... Ja, és nekem protekcióm is van... Még így is nagyon gááááz.... Veled érzek! :( Kihez jársz egyébként? Könnyű szülést! puszi!
2010. ápr. 13. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!