Betegen szülni?

Figyelt kérdés
Nagyon félek mert az egész családom lázas fáj a torka (gyógyszert mindenki szed mert azonnal küldtem őket orvoshoz)én még nem érzek semmit magamon de 26ra vagyok kiírva és félek elkapom! Mit lehetne tenni? Gonosz vagyok de lassan azon gondolkodom nem alszom egy ágyban a párommal:-( anyumékkal lakunk őket nem kerülhetem egész nap ki a lakásban esetleg vegyek maszkot? nagyon félek ha én is elkapok egy lázas mandulagyulladást hogy fogok szülni? Ilyen esetben mi van? Meg tudnám esetleg előzni a betegséget? Amúgy nem vagyok ennyire parázós csak tudom magamról hogy nálam az ilyen betegség kb 2hét egy csomó gyógyszer 39fokos láz és nem tudok enni ha még a mandulám is begyullad erőm pedig nulla úgy pedig szülni...?!

2013. febr. 15. 03:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, a maszk remek ötlet. Anyukám szülés után lett beteg, így otthon mindig maszkban volt. De nálunk is ez van, ha valaki beteg, felvesz egy maszkot, így a babánk sem kapja el, ez esetben pedig téged véd. Nem gonoszság az, ha véded a babád, és nem alszol egy beteg emberrel együtt. Anyukám mindig elkapta tőlünk a betegségeket, és nem akarta apukám tovább fertőzni, így pár napig külön aludtak.
2013. febr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Valószínű nem kerülheted el ,az immun állapotodtól függ elkapod e.De az anyatejben termelődik az ellenanyag ha a szervezeted találkozik ezzel a betegséggel.

Én homeopátiát javaslom,az nem árthat.

2013. febr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon aggódom hogy elkapom! Szerintem is megmondom apának hogy kicsit aludjon külön:-) amúgy milyen homeos bogyókra gondoltál kedves utolsó?
2013. febr. 15. 07:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori kézmosás, sok-sok C-vitamin, pihenés, és a lehető legkevesebb testi érintkezés másokkal (apuci tényleg alhatna kicsit külön). A felületeket töröljétek át fertőtlenítővel, pl. kilincsek, kapcsolók, konyhai eszközök, stb. Drukkolok!
2013. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő megelőzésre az oscilococcinumot javasolta.
2013. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem alszol egy légtérben a pároddal, semmit nem ér, ha napközben találkoztok.

Nem biztos, hogy elkapod, nem kell előre parázni.

Sok c vitamin, bő folyadékfogyasztás.


Ha meg elkapod, beszélsz az orvossal. Algopirin, panadol mehet láz esetén és a c vitamin, bő folyadék, méz.

Sosem értettem miért kell mindenféle gyógyszer, bogyó, pirula, ha valaki elkap egy betegséget. Ma már minden kis vírusa ajánlgatnak ilyen olyan csodaszereket, feleslegesen. A mi családunkban senki nem szed gyógyszert, ha beteg, max lázcsillapítót láz esetén. A betegség leküzdhető c vitaminna, pihenéssel és ami a legfontosabb, az a bő folyadékfogyasztás.


Kitartás:)


Én maszkban szültem mert járvány volt a nőgyógyászati osztályon és kötelező volt maszkot hordani. Szülés után amikor a babával voltam, akkoris kellett (volna) maszkot használni, de úgy őszintén, a maszk sem véd igazán... Én sem lettem akkor beteg és a baba sem. És ez nem a maszkon múlott. Minden az immunrendszer kérdése.


Kismamaként eleve szedsz vitamint, gondolom én, ami támogatja az immunrendszeredet.

2013. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Már nem szedem a terhes vitamint orvosi utasitásra de hál istennek(lekopogom) egyszer voltam picit náthás egész terhesség alatt az is egy nap átment rajtam! Mondjuk a terhes vitamin se hiszem hogy egyik pillanatról a másikra kifogy a szervezetből! A patikában meg váltottam most ki C vitamint a tanácsotokra szóval remélem megúszom! Talán mindenkin átmegy a környezetemben is!
2013. febr. 15. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ma reggelre lettem torokfájos, és köhögök, a kisfiam után, aki 3 napja lázas is. Elmentem a dokihoz, mert én is 26-a körül fogok szülni, és félek a fertözéstöl. A doki azt mondta amig nincs láz, nincs baj, mert a felsöléguti fert.nem megy le a babához. Szülni gondolom nehezebb lesz ha legyengülünk. Én homeogene-t eszek, mézet és c-vitamint.
2013. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!