Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Málnalevélteától tényleg...

Málnalevélteától tényleg könnyebb a szülés? Kinél vált be? Mikortól kell inni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A málnalevél teát 36.héttől lehet inni. Én ittam is bőszen, minden nap. 39+4 hetesen szültem 15 és fél óra vajúdás után. Biztos van akinek segített, bár ez vicces, mert nem tudhatod hogy ha nem iszod mi a helyzet :)
2009. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is vettem magamnak, de nem merem használni, mert nagyon sokan írták, hogy túlhordták miatta a babát, és ráadásul székrekedést okoz. Egész terhesség alatt küzdöttem a székrekedés ellen. Most, pár hete már magától is megy a dolog és nem szeretném elrontani vele a helyzetet. Pedig jó lett volna, mert a szülésnél sokak szerint viszont segített. Sokkal könnyebben tágultak. Az elsővel 18 órán keresztül vajudtam. Remélem most azért egy picit gyorsabban fog menni, tea nélkül is.

Amúgya 36-37. héttől már lehet inni, napi 2 csészével.

Könnyű szülést!!

38 hetes kismama

2009. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ez érdekes, nekem épp hogy hasmenést okozott (de mondjuk nem bántam az utolsó hetekben már).:)

Mondjuk én is túlhordtam a babát nem is kicsit, majd 2 héttel. Viszont akkor meg 5 óra alatt meglett.

Most nem tudom hogy igyam e (a második babát várom) mert nekem borzasztó intenziv volt az egész folyamat semmi bevezető vagy jóslófájás, és egyvégtében hánytam is..

Mondjuk lehet semmi köze se volt a málnalevélhez de kicsit már félek tőle..

2009. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!