Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jövő héten be kell feküdnöm a...

Jövő héten be kell feküdnöm a korházba, a doktornő szerint császármetszés lesz 99 %-ra Tatabányán?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ilyen esetben mennyi cuccot vigyek magammal? Ugye látogatási tilalom miegymás, és azt sem tudom mi a biztosíték arra hogy tuti császár lesz. Azért mert az első terhességem is azzal végződött, de az öt éve volt? Tisztára kivagyok. NAgyon izgulok.
2013. febr. 20. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

abból még nem volt baj, ha nem csak 1 váltás ruhát viszel magaddal :)

egyébként indokolt a császár (farfekvés, egészségügyi okok)? mert ugye az orvosoknak kényelmesebb, hogy ha az első császár, akkor a második is az legyen.

de ha ez is császár lesz, akkor már nagyjából tudod mire számíts!

a látogatási tilalomnak is van előnye, legalább nem viszik be hozzád a bacikat.

2013. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkét féle szülésre ugyanazt kell bevinni. Viszont ha nincs látogatás, vigyél jó sok innivalót, ennivalót, wc papírt.
2013. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az indok csak annyi hogy ez első az volt akkor a második is az lesz és azért mert Tatabánya. Nem tudom ez csak a Tatabánya miatt?

Ja és nincs fogadott dokim. Szóval kicsit elveszett, de nem vészes kibírom....

2013. febr. 20. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretnél császárt? Miért? Amúgy szerintem épp az aktuális dokin fog múlni, hogy megpróbáljátok-e a rendes szülést, na meg a hegeden.
2013. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Tatabányán szültem,első szülésem császár volt, végig azt mondták,hogy 100% császár , egy héttel hamarabb befektettek, ott meg azt mondták,hogy nem műtenek várják,hogy beinduljon a szülés,pedig nem is sok idő telt el az előző szülésem óta,és a hegem is fájt, nem érdekelte őket, végül még is császár lett,de a baba miatt!
2013. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is Tatabányán szültem,akkor volt egy lány neki is az első császár volt,a másodikat simán szülte.Még bármi lehet...
2013. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xbettyx válasza:
Én március 15.-re vagyok kiirva, nekünk császár lesz biztosan...remélem addigra már nem lesz látogatási tilalom, mert igy is olyna sok a cucc...de szerintem a portán a pároddal vagy családdal egy gyors talit simán meg lehet csinálni ha kell valami. :)
2013. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!