Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második babát engedik...

A második babát engedik túlhordani ha az első császármetszéssel született? Hogy működik császáros szülés után a következő?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobban akkor jársz, ha az orvosoddal ezt megbeszéled! :)


Itt többen több félét fogunk szerintem írni.. kutakodtam én is a témában, mert nálunk is aktuális a kérdés.

De ahogy láttam, ahány orvos és kórház annyi féle variáció létezik.


Nekem az orvos pl inkább a biztonságra hajt és inkább a császárt javasolja az esetemben, de azt mondta hogy természetesen ha úgy gondolom megpróbálhatjuk, de készüljek fel, hogy akkor nagy valószínűséggel kötnék ki a műtőben (Természetesen vannak akiknek kis korkülönbség ellenére sikerül természetesen, szép a hegük is, nem vékonyodik stb)

A dokim pl nem enged túl hordani, nem enged oxit sem és edát sem. Sőt ha nagyobb a baba, mint az első már azt sem engedi.


Sajnos többet még én sem tudok, majd májusban minden eldől és kiderül :)

2013. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én még nagyon a terhesség elején vagyok,de a két gyerek között ha megszületik több mint 4év lesz. A lányom a 41.héten indítással született,és meg is kellett császározni mert 20óra vajúdás után sem tágultam semmit. Ja és nagyon nagy is volt 4860g.

2013. febr. 14. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is aktuális ez a kérdés. 14 hetes vagyok az első babámat császárral szültem.
2013. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szültem simán az elsőt, a kicsi császáros lett mert a nyakán volt a köldök zsinór. Most 8.-án császároznak, közös döntés a dokival. Ő is azt mondja ez a biztonságosabb, szerintem is jobb így.
2013. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!