Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes terhes vagyok, most...

37 hetes terhes vagyok, most zárták le a tatabányai kórházat influenza járvány miatt. Apa be van oltva még védőoltáskönyve is van. Volt már olyan, hogy külön engedéllyel beengedtek már valakit a szülés idejére?

Figyelt kérdés
Második gyerkőc fog most születni és az elsőnél is olyan megnyugtató volt a jelenléte. Szükségem van rá hogy ne hisztizzek. Segítségeteket köszönöm.
2013. febr. 21. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor én szültem a lányomat,akkor szülöszoba fertőtlenités volt éppen,igy sima kórteremben kellett szülnünk,de akkor sem engedték be apát:(

Most 36 hetes vagyok én is és remélem,hogy mire eljön a mi időnk,már feloldják a zárlatot:)

Kinél fogsz szülni?

2013. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nővérem is ott szült,akkor is le volt zárva,nem engedtek be hozzá senkit,sőt,még utána is csak ablakon keresztül,hiába volt oltva a férje is.
2013. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet megérteni hogy a látogatási tilalommal pont hogy téged és a babát védenek?
2013. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hiaba van beoltva, az oltas nem ved az influenza minden fajtaja ellen. De kerdezd meg a korhazat, hivd fol oket, tobbet tudnak mondani, mint itt barki is.
2013. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor én szültem, előtte kb egy héttel itt szült Vujics Tvrtko felesége, Gyöngyi. Császár volt, és apuka bent lehetett. Szóval kiváltságosoknak lehet. :/
2013. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!