Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden sima szülésnél (nem...

Minden sima szülésnél (nem császárnál) kötnek be infuziót?

Figyelt kérdés
Tehát kötnek fel branült?...és mikor veszik ki?
2013. febr. 22. 05:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Én kaptam, és akkor vették ki, mikor haza engedtek, hogy ha bármi lenne, akkor abba tudják adni.

Hánytam szülés alatt, nem ihattam, pisilni nem tudtam, kaptam folyadékot, meg oxitocint is infúzióban.

Volt aki megszült simán, majd mikor felállt elájult, akkor csak gyorsan az infúziót becsatolták neki, abba kapott injekciót, nem kellett vénát szúrni, mert már benne volt!

2013. febr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Baranka ***** válasza:
Nekem nem kötöttek be infúziót! Igaz én 2011-ben szültem. Most márciusban is fogok szülni aztán lehet kötnek be infúziót, nem tudom.
2013. febr. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél adtak, a másodiknál nem.
2013. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Huncutka001 ***** válasza:
Én 5 hete szültem, és csak a szülés megindulásakor kaptam branült a kézfejembe, abba ment az oxitocin. Szülés után 2 óra múlva, amikor menni kellett zuhanyozni elájultam, de nem kaptam semmiféle infúziót, meg injekciót. Én már az osztályon kivetettem aznap, mert nagyon fájt, (igaz, nem akarták kivenni) és azóta is meglátszik a helye! :(
2013. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is kaptam, mármint kanült.

Már csak alapból azért, mert antibiotikumot kellett kapnom vajúdás alatt streptococcus miatt, úgyhogy nekem muszáj volt, de abba ment az oxitocin is...

De szerintem nem feltétlenül van ez mindenkinél így. Nyilván aki már majdnem tolófájásokkal megy be, fölöslegesen nem kötnek be neki :)

2013. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam! Most nyáron szűltem ( spontán indult ).
2013. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, 2010-ben és 2012-ben szültem, nem kaptam semmit. Bementem, vajúdtam, megszültem. (Nem azért, mert annyira vagány vagyok, hanem az elsőnél nem volt idő már EDA-ra, oxitocinra nem volt szükség, mert rendesen voltak fájások és tágultam magamtól, a másodiknál pedig annyira rövid volt az idő, hogy reggel 5-kor felébredtem otthon, 7:00-kor a kórházban már kezemben tartottam a fiamat. Úgy, hogy 3/4 6-kor még itthon mosogattam, pakolásztam.)
2013. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szsuzs ***** válasza:
nem.
2013. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapból nem k2ötöttek volna be, de az oxi miatt kaptam.
2013. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!