Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Általában hány napig tartanak...

Általában hány napig tartanak korházban sima szülésnél ill császárnál?

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima szülés után 3-4 nap,császár után 5-6 nap,ha minden problémamentesen zajlik.
2008. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem császár után az ötödik napon endedtek haza.
2008. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez attól is függ van-e utána szövődmény v.láz.

Pl.Pesten van olyan kórház ahol normál szülés után 3 nap még vidéken 5 napig tartanak bent.

2008. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én császárral szültem Szegeden kb. 3 hónapja. Kedden szültem és már pénteken hazaengedtek.
2008. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normál szülésről tudok beszámolni:3 nap, ha besárgul a baba plusz egy nap.
2008. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Papírforma szerint 72 órával szülés után lehet hazamenni, de az újszülöttnek elég 48 órásnak lenni. Ezen mi a kórteremben annyit röhögtünk, hogy majd a kétnapos baba fog magának egy taxit és hazamegy, anyukája meg másnap. Amúgy mi 48 óra után tényleg hazamentünk, mert nem volt semmi gond, és másnap kellett visszamennem varratszedésre, és a zárómat csak akkor kaptam meg, mert elvileg nem mehettem volna haza két nap után.
2008. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja Győrben szültem , itt a 72 órát várják ki. A választó a dél. Én vasárnap este szültem, csütörtök délben engedtek el. De ha vasárnap délelőtt szültem volna, akkor már szerdán elengedtek volna..
2008. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Szt.Istvánban szültem 4és fél hónapja.Kedden este 7-kor volt meg a baba,és pénteken reggel 8-kor már megvolt a zárójelentés és mentünk haza.Sima szülés volt.Ez nem volt 72 óra,csak 61...
2008. szept. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!