Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt programozott...

Akinek volt programozott császármetszése, általában milyen időpontot választ az orvos?

Figyelt kérdés
Pont 40. hét vagy 39 plusz valahány naposan?
2013. febr. 22. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én ismeretségi körömben vagy kereken a 39. héten volt, vagy pár nappal utána.


Nekem is kereken a 39. héten volt.

2013. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában a 39.héten.Én július 8-ra voltam kiírva,az orvos azt mondta 4-én császároz (farfekvés),de 2-án elfolyt a víz,úgyhogy sürgősségi császár lett.
2013. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem kereken a 38.héten volt! :)
2013. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor gondolom nem gond, ha pl. 39 hetesen van kereken.

És tudtatok szoptatni egyből, nem volt probléma ezzel?

2013. febr. 22. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Az én ismerősi körömben sajnos az a tapasztalat, hogy amikor a doktor úr ráér :( 5 ismerősömnek is volt különféle okokból, egyiknél sem láttam, hogy akár a baba akár a mama érdekeit figyelembe vennék. Pedig kettőnél felmerült, hogy meg lehetne várni, míg beindul magától, de az orvos lebeszélte őket, hogy jajj, akkor rohanni kell az éjszaka közepén, hát nem lenne jobb kényelmesen ebéd után...
2013. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok:igazából szerintem annyi a titka a tej-szoptatás dolognak,hogy amint teheted mellre rakod,és onnantól jó sokat,fejed,rengeteget iszol.Szerintem sokkal jobb a prog.császár,mint a sürgősségi,mert tudod mire számíthatsz.Nem fog olyan sokként érni,fel tudsz készülni.
2013. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3.vagyok! Nekem mondta anno a fogadott dokim, hogy ő mindig 38.héten császároz faros babát, nálam is úgy ítélte meg, hogy ha a becsült súlya (nyilván +/- x g) megfelelő, és olyan sok összehúzódásom volt, mint egy minden órásnak, akkor az a tuti, ha a 38.hét+0napon császároz. Aznap reggel egyékbént már a kiírt műtét időpontja előtt jöttek hirtelen a semmiből a 10perces fájások. Szerintem ez tényleg orvos függő. Szoptatni 1 hónapig tudtam csak, viszont sok volt családi okok miatt a stressz, elapadt.
2013. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 38+5 napon volt., csütörtök, szombattól szabin volt az orvosom, utána tudtam meg. de ikreim lettek, másokat rég befektettek, engem meg császár előtt 1 nappal
2013. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az én dokimnak is programja volt, úh 39+2

az fontos, hogy minnél hamarabb tedd mellre a babát, és minnél többször. nekem másnap este indult be (36 óra), lassan, de biztosan.

6,5 hónapos koráig volt tejem, akkor választotta le magát (rá 2 hétre teljesen elapadt, mert nem szopizott már)

2013. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!