Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt proramozott...

Akinek volt proramozott császármetszése, kíbirta addig a napig amit megjelölt az orvos, vagy elöbb jött a baba?

Figyelt kérdés

Ha elöbb jött, mik voltak a jelek , és hogyan alakult a császár?

35. hétben járok, és progis császárom lesz.


2010. aug. 19. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem programozott császárom volt 4 hónapja.

A kiírt előtt 2 nappal műtöttek medencetartás miatt és akkor még nem indult meg a fiam bár a műtét napján reggel talán a beöntés és a sok vizsgálat hatására elment a nyákdugóm.


Pénteken műtöttek,mert főorvos egy vizsgálat után azt mondta szerinte szombaton délután elindult volna a babám.

2010. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hol műtöttek? Milyen vizsgálatok voltak előtte? A beöntés kötelező? Olvastam, hogy valahol csak kúp van.

Köszi előre.

2010. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem a kiírt előtt 12 nappal műtöttek, mert az utolsó hetekben rengeteg jóslófájásom, haskeményedésem volt. Az utolsó két NST is komoly fájástevékenységet mutatott, ezért lett ennyi nappal előrébb hozva a császár időpontja. Így született meg a kisfiam 38.hétre 3300 grammal és 53 cm-rel.
2010. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, de várok még továbbiakat.
2010. aug. 20. 08:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!7 hete volt a császárom,a megbeszélt előtt 3 nappal bementem NST-re és megvizsgált a doki!Már 3 ujjnyira nyitva voltam!Azonnal műtöttek!Faros baba,magas vérnyomás,toxémia maitt volt a császár!
2010. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

19:56-os,másodiknak!

Én vagyok az első válaszoló.


Engem Budapesten műtőttek az Uzsoki kórházban,nagyon szép az egész mert új épület.

A beöntés kötelező és szerintem nagyon hasznos mert amúgy eltudod képzelni mi lenne kb.10órán keresztül veled egyhelyben fekve??!!


A műtét előtt NST vizsgálat volt mindennap 1szer reggel,2 nőgyógyász és egy főorvos is megvizsgált manuálisan,vérvétel,vérnyomásmérés,pocakmérés(1szer),aneszteziológia a műtét miatt és persze 1 ultrahang.

A műtét előtt még kézzel megnézték hogy megfordult-e de maradt...!


Remélem segítettem:-)))

2010. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, Az én kérdéseimre válaszoltál és igen, megnyugodtam.Köszönöm:) Csak beöntést szeretném lealkudni egy kúpra, remélem belemennek. Inkább nem eszem már előtte napokban.
2010. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11.56 -os vagyok a 17.17-esnek írnám!Én is a beöntéstől féltem a legjobban!1 órát alkudoztam a dokival meg az előkészítős szülésznővel!Persze ők nyertek!És semmi,de semmi extra nincs a beöntésbe!Még majdhogynem azt mondanám ,hogy "jól is esett",hogy kitisztúltak a beleim!Úgyhogy egyáltalán ne félj tőle!
2010. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15:40-es vagyok megint.

Szerintem is a beöntés még mondhatni kellemes is ahogy kitisztulsz...nade a katéter az már nem semmi.ááááááá

Még az érzéstelenítő előtt kaptam meg.durva volt

2010. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!