Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38+4 vagyok tegnaptol minden...

38+4 vagyok tegnaptol minden oraban 15 percig tarto menis fajdalamam van a derekamban, ejszaka is ereztem es ma is folytatodik. Ez joslo vagy hosszu vajudas?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Amíg nem kezdenek el sűrűsödni és erősödni addig jósló. Állítólag ha beleülsz egy kád kellemesen meleg vízbe, akkor a jóslók elmúlnak, a rendes fájások meg nem. Lassan én is kipróbálom majd ezt a módszert, de én még egyelőre tudom, hogy csak jóslóim vannak. Teljesen rendszertelenek. Van úgy, hogy órákig semmi, aztán egy óra alatt meg többször is. Pedig már jó lenne, ha beindulna!!

Könnyű szülést neked is!!!

38+3 hetes

2009. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt az oldalt tudom ajánlani, szerintem az utolsó részben egészen jókat írnak le, ahol a szakaszokat részletezik.

Szerintem előfordúlhat, hogy már a vajúdás kezdetén vagy.


[link]

2009. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!