Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti haverkodnátok...

Kamaszok, ti haverkodnátok velem ha ismernétek személyesen? (Folytatódik lent, tulajdonságokkal)

Figyelt kérdés

Elég unalmas társaság vagyok szerintem, meg mások szerint, nincsenek olyan vicces, poénkodós beszólásaim nem tudok olyanokat. Előfordul hogy többet nyavajgok a kelleténél, meg hogy túl hamar felb*szódik az agyam, de általában nyugodt vagyok, meg rendes mindenkivel aki hozzám is az. Én nem szoktam a haverjaimmal úgy beszélni hogy "b*zd meg" meg ilyeneket, hanem szépen beszélek, csak akire mérges vagyok arra káromkodok.

Haverkodnátok velem ha ilyen vagyok és ismerősötök lennék?

14/F


2011. aug. 23. 23:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A kérdést azért írtam mert alig vannak haverjaim. Nem hogy haverkodjak csak kíváncsi vagyok hogy ti mit szólnátok ilyen társasághoz mint én.
2011. aug. 23. 23:21
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Ömmm... Nem tudom ._O írjál rám, majd eldöntöm :P
2011. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Háthallod.. Ebből amit leírtál végtelen féle embert ellehet képzelni. Max irsz privit,beszélünk egy keveset azt ugy megmondom..:/

14L

2011. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Öhh...hát attól függ.:D

Én szeretem a pörgősebb emberkéket,akiknek jó a dumájuk.

Viszont ettől függetlenül szerintem vannak jó tulajdonságaid is(ne mond azt hogy nincsenek,mert az lehetetlen.:P)szóóval..lehet.

12/L

2011. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből elég nehéz megmondani :D

18/F

2011. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de viszont az tökjó,hogy te legalább belátod a hibáidat is meg a jó tulajdonságaidat is :D
2011. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem nagy társaságban kell próbálkozni, ott szürke kis egérkévé válhatsz. De mondjuk ha kedves vagy, és odajönnél hozzám beszélgetni, vagy rámírnál valahol, akkor valószínű nem küldenélek el melegebb éghajlatra.

De ettől függetlenül ennyiből tényleg lehetsz bárki, nehéz lenne megítélni.

2011. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mint ha én lennék te olyan vagy. Én 3 hónap múlva leszek 14 és ugyanezek igazak rám is.
2011. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 14 éves lány vagyok és amiket leírtál azok 100%-ban igazak rám is! Én haverkodnék veled. :D
2011. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok ;)szerintem tutira haverkodnék veled :D
2011. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!