Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha választanotok kellene a...

Ha választanotok kellene a Flór Ferenc és a SOTE II közül, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
SOTE 2!!!!!
2013. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Sote2-n szültem, meg voltam elégedve, én oda mennék üásodjéra is. Másikról nem tudok véleményt mondani.
2013. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sote II-n szültem, a másikat én sem ismerem, a Sote jó, én is azt választanám újra, már csak azért is, mert ott van az orvosom is. Plusz van koraszülött osztály, tehát ha ilyen baj lenne, azonnal el tudják látni. Jól felszerelt, a szülőszobák modernek, egyágyasak, fürdővel ellátottak.
2013. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Flór szimpatikusabb, bár a Sote-n szültem a babám betegsége miatt, de a kistarcsaiban szerettem volna, vizsgálatokra is oda jártam. Sokkal szebbek a körülmények.


És tapasztalatból mondom, ha baj van a picivel, úgyis átviszik a klinikára, úgyhogy akkor már úgyis mindegy, hol vagy. Én ezért mehettem el császár után egy nappal, hogy vele lehessek.


Ha nincs gond, sokkal kellemesebb a kistarcsai kh.

2013. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Flór Ferencben szültem és csak ajánlani tudom! A szülöszobák pár éve lettek felújítva, mi 2 ágyas szobában voltunk a kisfiammal ami szintén nagyon kultúrált volt és a szülésznők is nagyon kedvesek.
2013. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Augusztusban szültem a Flórban, unokatesóm múlt héten a SOTE-n.

Hát unokatesóm elmondása alapján ( bunkó csecsemősök, segítőkészség nulla) inkább a Flórt választanàm újra. Tényleg nagyon kúltúrált a két ágyas meg a szülőszobák is, csecsemősök is nagyon rendesek.

2013. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
SOTE II! Profi orvosok, kedves nővérek, csecsemősök! Nekem csak jó tapasztalataim vannak! Egy bunkó alkalmazottal se találkoztam! Én csak ott érezném magam maximálisan biztonságban!
2014. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!