Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hallottatok már olyant,...

Ti hallottatok már olyant, hogy a szülésznők "forognak " a szülészeti osztályokon, hol a terhespathológián, hol a gyermekágyon, hol a szülőszobán dolgoznak?

Figyelt kérdés

Egyis ismerősöm szerintem csak hazudik ,hogy szülésznő,mert gyermekágyas osztályon dolgozik ,látták mások akik nemrég látogatóba mentek a klinikára.

A névjegytábláján az szerepelt,hogy szülésznő .Mikor rákérdeztem a dologra azt mondta ,hogy ők nem mindig szülőszobán dolgoznak,hanem terhespathológián,vagy gyermekágyas osztályon is ,ez szerintem nem így van ,én ilyenről még sosem hallottam ,szánalmas ahogy valaki így ahzudozik és még a névjegytábláján is az áll,hogy szülésznő,holott nem szülőszobán dolgozik.


2013. febr. 27. 20:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nagyon jó ismerősöm szülésznő,de kb 2hónapja a terhespathologián dolgozik!Oda osztották be.

Szóval létezik ilyen.

10hkm

2013. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hallottam ilyenről. Itt is így van a kórházban. Miért hazudna valaki ilyenről?
2013. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

4 hetet voltam a terhesosztályon és ott is szülésznők voltak velünk, majd amikor szülni mentem, volt lent szülésznő, aki előtte az osztályon volt fent. A barátnőm szült pár hónappal később ugyan ott és mikor mentem látogatni, az én szülésznőm éppen lepedőt cserélt a csecsemősön. Miből gondolod, hogy ilyesmit "érdemes" hazudni?

Van egy ismerősöm, aki képzett szülésznő és mégis a csecsemő osztályon van, mert ott van hiány.

2013. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez sok helyen így van.

De mi ezzel a baj???csak en nem értem...?

2013. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem a kérdező problémáját, azért is kérdeztem, hogy miért kellene erről hazudni.
2013. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb kórházban így van. Ott dolgoznak, ahol a legnagyobb szükség van rájuk.

Egy szülésznőnek nem csak az a feladata, hogy szülést vezessen le. Foglalkoznia kell a terhesekkel és a gyermekágyasokkal is.

Az ismerősöd igazat mond. De téged beperelhet becsületsértésért, ha hazugnak nevezed.

2013. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Az itteni kórházban a gyermekágyas részlegen az összes nővér szülésznő.A szülőszobák ugyanazon emeleten vannak,így ha több szülés van akkor átruccannak segíteni.A nőgyógyászati osztályon is láttam már szülésznőket,oda voltak beosztva.


Nem értem én sem mi a probléma.Gondolom a névtáblát a kórházban "kapta" nem ő csinálta magának.Tehát szülésznő...

2013. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy így van, a legtöbb helyen ezt így csinálják hogy egyrészt mindennel képben legyenek, másrészt ne fásuljanak bele a munkába. Mi ezzel a gond?
2013. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a bp-i Margit kórházban szültem, és ott a gyermekágyas osztályon is szülésznők voltak.
2013. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
A János kórházban is forognak, a szülésznőm elmesélte pár napja, mikor találkoztunk. + hónap szülőszoba, " hónap nőgyógyászati osztály. Biztos, hogy máshol is így van.
2013. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!