Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hallottatok már olyant,...

Ti hallottatok már olyant, hogy a szülésznők "forognak " a szülészeti osztályokon, hol a terhespathológián, hol a gyermekágyon, hol a szülőszobán dolgoznak?

Figyelt kérdés

Egyis ismerősöm szerintem csak hazudik ,hogy szülésznő,mert gyermekágyas osztályon dolgozik ,látták mások akik nemrég látogatóba mentek a klinikára.

A névjegytábláján az szerepelt,hogy szülésznő .Mikor rákérdeztem a dologra azt mondta ,hogy ők nem mindig szülőszobán dolgoznak,hanem terhespathológián,vagy gyermekágyas osztályon is ,ez szerintem nem így van ,én ilyenről még sosem hallottam ,szánalmas ahogy valaki így ahzudozik és még a névjegytábláján is az áll,hogy szülésznő,holott nem szülőszobán dolgozik.


2013. febr. 27. 20:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, 3 hónap szülőszoba és 2 hónap nőgyógyászat. Na így már értelmes.
2013. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Bajcsy kórházban is így van! És kérdező, elég szomorú, hogy azt sem tudod, miről van szó pontosan (vagyis tudod, de kétségbe vonod), de már fröcsögsz... Attól, hogy nem hallottál valamiről, szerinted nem is létezik?
2013. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

A Máv kórházban is így van. A terhespatológián feküdtem 2 hétig és amikor szültem, ott voltak azok közül a szülésznők közül többen, akik a terhespatológián is voltak.


Az elég rosszindulatú feltételezés, pláne az, hogy nem szülésznő, de a névjegykártyájára azt ír. Szerinted ez egy kórházba így működik, hogy mindenki azt ír rá, amit akar?

2013. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Sote I-en is össze vissza vannak beosztva. Mikor én szültem előtte nap befektettek a kórházba, a terhesosztályra és aznap éjszaka a szülésznőm is oda volt beosztva. Szegénynek pechje volt, mert reggel meg maradhatott velem bent! Előtte mikor találkoztam vele, volt szülőszobán, terhespatológián mindenhol....
2013. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Máv-ban voltam, nőgyógyászaton, pont év végén. Egyik évben befeküdtem, a másikban jöttem ki, pont akkor volt a csere.

Bele lehet fáradni, fásulni, minden évben forognak a nővérek, szülésznők.

A nőgyógyászat után mentek a szülészetre, onnan a terhespathológiára. Akik ott voltak, azok jöttek le a nőgyogyóra.

Ha a táblára szülésznő volt írva, akkor bizony szülésznő az illető!

2013. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj kicsit.. ha nem lenne szülésznő, szerinted a névtábláján hogy állhatna ez? Ott mindenki ismeri, csak feltűnne ha valótlanságot írna ki. Miért hazudna ilyenben? Őszintén kíváncsi vagyok miért gondolod hogy hazudik.
2013. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

"A névjegytábláján az szerepelt,hogy szülésznő"


én csak azt nem értem, hogy te tényleg azt hiszed, hogy mindenki azt ír a névtáblájára, amit akar? Akkor holnap bemegyek a kórházba, és felírom magamra, hogy doktor, és onnantól műtök is. Komolyan megdöbbentő, hogy milyen agyatlan emberek vannak.

2013. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Zalaegerszegen is forognak.
2013. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg vagy ezzel a stílussal és rémesen ostoba.

Szülészeti és nőgyógyászati nővér ,oda osztják be ahol szükség van rá.A terhes osztályon feküdtem 3 hetet ,és igen volt szülésznői képesítésük a nővéreknek...szerintem ez természetes.

2013. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éppen ahol szükséges, hogy legyenek ott dolgoznak. Azért érdekes, hogy eltűnt a kérdező. Isten őriz az ilyen unatkozó ismerősöktől.
2013. febr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!