Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hallottatok már olyant,...

Ti hallottatok már olyant, hogy a szülésznők "forognak " a szülészeti osztályokon, hol a terhespathológián, hol a gyermekágyon, hol a szülőszobán dolgoznak?

Figyelt kérdés

Egyis ismerősöm szerintem csak hazudik ,hogy szülésznő,mert gyermekágyas osztályon dolgozik ,látták mások akik nemrég látogatóba mentek a klinikára.

A névjegytábláján az szerepelt,hogy szülésznő .Mikor rákérdeztem a dologra azt mondta ,hogy ők nem mindig szülőszobán dolgoznak,hanem terhespathológián,vagy gyermekágyas osztályon is ,ez szerintem nem így van ,én ilyenről még sosem hallottam ,szánalmas ahogy valaki így ahzudozik és még a névjegytábláján is az áll,hogy szülésznő,holott nem szülőszobán dolgozik.


2013. febr. 27. 20:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, hova tűntél?
2013. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
2013. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is rögtön az a gondolat ugrott be, hogy akkor SZERINTED BÁRKI BÁRMIT RÁÍRHAT a kártyájára? Mert ezek szerint igen. De gondolom ennyi válasz sem győzött meg... Vagy ez csak vmi kamu kérdés?
2013. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%
21 es ,biztos elásta magát szégyenében ( legalábbis remélem )
2013. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, hidd el nem a büfében veszik a névtáblájukat. Meg egyáltalán, erről miért hazudna? A Honvédban pl szülésznőt sem lehet fogadni. Ha jól tudom fél évente forognak. Attól hogy nem a szülőszobán dolgozik, attól még szülésznő, és attól hogy szülésznő még ért a nőgyógyászathoz és a terhespathológiához.

Nagyon rosszindulatú vagy, ha egyből inkább azt feltételezed, hogy ő hazudik.

2013. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, sőt hogy jobbat mondjak, helyettesítés miatt nekem "szülésznő" vette le a vért a cukorterhelésen nem laboros, mert őt műtötték így a "szülésznők" helyettesítették amíg fel nem épült.
2013. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Én azt is elárulom neked kedves kérdező, hogy olyan osztályokon, ahol kismamákkal foglalkoznak általában szülésznők dolgozhatnak csak. Létszámhiány miatt persze szoktak ápolók is, de hivatalosan csak szülésznőnek lehetne.

Én is szülésznő vagyok, mi 3 havonta forgunk, így változatos a munkánk, és mindenki csinálhat mindent. Vagyunk patológián, gyerekágyon, szülőszobán, intenzíven, nőgyógyászaton....

De most kedvet kaptam, lehet holnap kiírom magamra, hogy doktor! :D Örülök, hogy nekem nincsenek ilyen ismerőseim, mint te, ez ritka primitív kérdés volt....

2013. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Igen a szülésznők forgásban vannak, nagyjából fél évenként váltják egymást.


Szülésznő hallgató

2013. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

Mi nem forgunk de nalunk nincsenek osztalyok mert minden egy osztalyon van un szulo lakosztalyok ahol terhes path es szules il gyereagyas apa anya egyutt van.a lakosztalyokon intenzives apolast is lehetseges ill inkubatoros alap gondozas igy a csalad egyutt marad anya es gyermek es csalad osztaly a neve .

Itt mindenkinek kotelezo a csecsemos es szulesznoi kombi vegzetseg.

2013. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Itt nálunk is így van, 1 hónapig szülőszoba majd köv. hónap felváltva gyermekágyas osztály és nőgyógyászat. 5 hétig feküdtem be, talán 2 olyan nővérre emlékszem akinek nincs szülésznői végzettsége, a többi mind szülésznő
2013. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!