Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Áprilisra kiírt kismamák!...

Áprilisra kiírt kismamák! Készültök már a szülésre? Illetve kezdtek félni a szüléstől?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! A szulestol pont nem felek (eljen a tudatlanok nyugalma), hanem inkabb attol hogy addig minden rendben legyen...

Amugy Budapesten a Bajcsyban fogok szulni, es a dokim is nagyon jo, szoval az is megnyugtat hogy jo kezekben leszek.

A korhazi cuccom nagyjabol kesz, a lanyom cuccait még nem keszitettem ossze.

2013. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Április. Harmadik baba. Izgulok. De igyekszem nem erre koncentrálni. :)
2013. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
91%
Első babánk lesz, és még mindig a felújítás utáni káoszban leledzünk - így nem is annyira a szülés miatt, inkább azért aggódom, hogy kész legyünk, mire érkezik.
2013. márc. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Én a szüléstől nem félek,inkább attól tartok nehogy legyen valami betegsége a picinek. Első baba lesz,már nagyon várjuk! Kitartás mindenkinek!
2013. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már nagyon várom!!!Kezdek félni a vajúdástól,mert az utóbbi időben olvasgattam róla...háááát...:/ De nem bánom csak láthassam végre a kislányunkat :)))
2013. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat, úgy látom, csak én vagyok nagyon besz@rva a szülés fájdalmaitól. Az egészség szerencsére rendben, egy csomó vizsgálatra megyek, az orvosom egy tündér (attól nem tartok, hogy szülésnél galiba lesz), a babaszoba készül...

Csak nagyon nem bírom a fájdalmat, és mindenki "riogat", hogy eszméletlenül fájdalmas a szülés. Tudom, át kell élnem, hogy lássam a picikém, és hogy amint kint lesz, el is felejtem mennyire fájt, de addig...

Vagy minél jobban félek, annál rosszabb?

2013. márc. 5. 09:39
 7/10 anonim ***** válasza:
A fajdalomtol persze en is tartok, de kozben olyan kivancsi vagyok hogy megis milyen erzes...kerj EDAt es akkor nem faj:) Nem tudom en fogok-e, attol fugg mennyire birom, de az biztos hogy jot tenne az onertekelesemnek ha sikerulne fajdalomcsillapitas nelkul :D
2013. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szsuzs ***** válasza:
bár én májusra vagyok kiírva és a 3.-at várom, én bizony félek a szüléstől...remélem lesz EDA-ra idő
2013. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na,nagyon fájt?:)
2013. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm kérdésed, Igen, nagyon, de túléltem! Bár akadt egy kis gond, mert nagyon leesett a bébim szívhangja, ezért úgy döntött a doktornőm, hogy "segít nekem nyomni", tehát kézzel nyomta a hasam, hogy gyorsabban kijöjjön, így hamar túl lettem rajta, de brutális élmény volt.

Viszont szerencsére mindketten jól vagyunk, nem volt semmi komplikáció.

2013. máj. 8. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!